"Seçimin galibi AK Parti'dir"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, 7 Haziran seçimlerinin galibinin AK Parti olduğunu söyledi.

"Seçimin galibi AK Parti'dir"
- A +

 

Abdülhamit Gül, beraberinde milletvekili Nejat Koçer ve parti yöneticileri ile birlikte Nizip İlçesi'nde AK Parti teşkilatını ziyaret etti. Nizip Belediyesi Nikah ve Konferans Salonu'nda partilerle bir araya gelen Abdülhamit Gül, AK Parti'nin tüm engelleme ve işbirliklerine rağmen seçimlerde en yakın rakibine yüzde 16 fark atarak birinci parti olduğunu ifade etti.

7 Haziran seçimlerinde birinci parti ile dördüncü parti arasında insanların tercihe zorlandığını kaydeden Gül, şöyle konuştu:

"Seçimde oy kullanan bazı seçmenler ve hiç o partiye oy vermeyen insanlar 'AK Parti iktidardan gitsin' diye o partiye oy verdiler. Yani oy verilirken, Türkiye'nin daha iyi bir yere gelmesi, istikrarın sürmesi için verilmedi. Bunun böyle olduğunu hepimiz iyi biliyoruz. Bunların tek bir derdi ve tek bir meselesi vardı o da AK Parti'nin iktidardan gitmesiydi. Bu nedenle ben buradan şunu ifade etmek istiyorum; seçim sonuçları hiç kimseyi ümitsizliğe sevk etmesin çünkü AK Parti bu seçimin galibidir."

Yorum Ekle

İlgili Haberler