Samsung'dan sürpriz telefon

Güney Koreli üretici kavisli ekranlı telefon modellerine hız kesmeden devam ediyor.

Samsung'dan sürpriz telefon
- A +

 

Geçtiğimiz sene çıkan Galaxy Note Edge, Samsung için yeni bir çıkış yolu oldu. Bu stratejiyi devam ettiren şirket iki tarafı da kavisli olan Galaxy S6 Edge'i piyasaya sürdü. Son gelişmelere göre Edge'in üretim sayısı 1'den 3 milyona yükselmiş durumda. Şimdi Kore'den gelen taptaze bir havadis var. Yayınlanan rapora göre yeni bir Edge modeli yolda. Lafı daha fazla uzatmadan ayrıntılara bakalım.

GALAXY NOTE 5 EDGE'İN ÖNCESİ YENİ BİR SERİ

Geçen seneden beridir Samsung'un Galaxy Note 5 ve Galaxy Note 5 Edge'i çıkaracağı söyleniyor. Bu zaten sürekli ortada olan bir spekülasyon, analistlere göre de yüksek ihtimalle Note 5 Edge'i göreceğiz. ETNews'in yeni raporuna göreyse şirket, Note 5 Edge'ten önce başka bir Edge modeli çıkarmak istiyor. Kaynakların söylediklerine bakarsak yeni bir seri başlangıcı da olabilir.


Görünüşe göre Note 5 Edge'te de üç taraflı panel olacak. Fakat işin aslında halen üretimle alakalı bazı durumlar söz konusu. Samsung'un, yıl sonuna kadar Edge için üretimi daha da arttıracağı raporlandı. Hatta tedarik konusunda farklı bir şirketle anlaştığı söylendi. Sanayi kaynaklarına dayandırılan apayrı bir rapor şirketin halen tam olarak istediği hedefe ulaşamadığını ve bunun için çalışmalara devam ettiğini vurguluyor. Yoğun bir yatırım söz konusu. Gerçi Samsung'un yatırımları sadece ekran kısmında değil, diğer bileşenler için de geçerli.

Yorum Ekle

İlgili Haberler