Şampiyonluğun 11. yılı kutlu olsun

Bursasporlu taraftarlar şampiyonluğun 11. yılını kutluyor

Şampiyonluğun 11. yılı kutlu olsun
- A +

 

Bursasporlu taraftarlar 2009-2010 sezonunda gelen şampiyonluğun 11. yılını kutluyorlar.

Hatırlanacağı üzere İbrahim Yazıcı'nın başkan Ertuğrul Sağlam'ın teknik direktör olduğu Bursaspor kadrosu rakiplerini geride bırakarak 75 puanla şampiyon olmuştu.

Son haftaya Fenerbahçe takımıyla başabaş giren Bursaspor kendi sahasında Beşiktaş'ı 2-1'lik skorla geçerken Fenerbahçe kendi evinde Trabzonspor ile 1-1 berabere kalmıştı. 

Bursaspor'un şampiyonluk anında Kadıköy'de yapılan yanlış anonsla Fenerbahçeli taraftarların sahaya atlayarak Timsah yürüyüşü ile şampiyonluk kutlamaları ve sonrasında yaşadıkları üzüntü uzun süre konuşulmuştu.

Bursasporluların daha önce görülmedik muhteşem kupa töreni, boğaz köprülerine asılan Şampiyonluk bayrakları ve sonrasında şampiyonlar Ligi'nde devlere karşı verilen mücadele hala süm gibi akıllarda kalırkeni yeşil beyazlı taraftarlar sosyal medya hesaplarından şampiyonluğumi o büyük zaferin kutlamasını yapıyorlar.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Sevko 16 Mayıs 2021 10:40 Şanlı Bursaspor seni bu hale getirenlerin sonları beter olsun. Bu şehir bu kongrede utanmadan aday olanlara itibar etmesin. Bu takım için birşey yapacaklar seçilmeli Ayağa kalk Bursa bu kongreyi ilk oturumda bitir.

İlgili Haberler