Sahurda hocayı kızdıran soru!

Prof. Dr. Cevat Akşit'in Kanal 7'de 'Ömer Döngeloğlu İle Sahur Vakti' programına telefonla bağlanan bir izleyicinin sorusuna çok kızdı.

Sahurda hocayı  kızdıran soru!
- A +

 

Kanal 7 ekranlarında Ramazan gecelerinde izleyicilerle buluşan Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti programının dün geceki konuğu Prof. Dr. Cevat Akşit oldu.

"ÜÇ KEZ BENDEN 'BOŞ OLASIN' LAFI ÇIKTI"
Akşit, izleyicilerin Ramazan hakkında merak ettikleri soruları cevapladı. Sahur Vakti programına telefonla katılan bir izleyicinin "Eşimle şiddetli bir şekilde tartıştım. O anda ağzımdan üç kez benden 'boş olasın' lafı çıktı. Ne yapabilirim?" sorusuna oldukça sert bir tepki ile yanıt verdi.

 
 
 "BU ADAM GELSİN GÜZELCE BİR DÖVEYİM BUNU"

Akşit; "Böyle aşık oluyorlar, evleniyorlar. Kimisi de kızı kaçırıyor. Sonra da kafası kızıyor, 9 talakta boşadım diyor. Tam dayak delisi. Bu adam gelsin kimsenin olmadığı yere, bir de sen bana kırılmazdan bir meşe sopası… Güzelce bir döveyim bunu. Böyle denilir mi ya?" sözleriyle kolay boşananlara tepki gösterdi. 

Ömer Döngeloğlu ise bu sözlerin ardından telefondaki izleyiciye "Hemen kenarı çekil" sözleriyle esprili bir uyarıda bulundu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler