Sağlam "Volkan, Ozan, Serdar kalmalı"

Ertuğrul Sağlam Bursaspor Tv'de canlı yayında açıklamalar yaptı.

Sağlam "Volkan, Ozan, Serdar kalmalı"
- A +

 

Yabancı futbolcularımız olacak ancak çok kaliteli yerli oyuncularımız da olmalı.

Oyuncu karakteri ile alakalı olarak şampiyon olduğumuz dönemde de bu şekilde kazanmıştık. Ahlaklı ve fair play ile insanların içerisine sinerek başarıları kazanacağız. Oyuncularımız takım savunmasını ve top rakipteyen ortaya koyacağımız kazanma karakterini benimseyeceğiz.

Enes Ünal'ı kadrosuna katan Manchester City için oyuncuyu hemen oynatma gibi bir durumu yok. Kiraya veriyor ve performansı yeterli olursa kadrosuna alıp oynatıyor. Maddi anlamda gücü olan bu takımlar için oyuncuya verilen meblağlar sıkıntı yaratmıyor. Enes 16-17 yaşında çok üst seviyeye çıktı. Tabii daha gelişimini tamamlamamış olan Enes beklentilerin altında biraz sıkıntılı süreç yaşadı. Kendisini tam anlamıyla geliştirebilirse çok güzel yerlerde olacaktır.

Bizler hiç bir oyuncumuzu kaybetmek istemiyoruz. Volkan, Serdar ve Ozan bizim oyuncumuz. Kendileri seneye de takımda olacak.

Josue'yi kadromda görmek istiyoru. Başkanımız inşallah Portekiz'den beraber dönecektir.

Daha önce Trabzonspor'a kaybettiğimiz Süper Kupa'yı bu sefer kazanıp camiamızı motive etmek istiyoruz.

Bazı oyuncular vardır geldiği yere değer katar. Bazı oyuncular da geldiği yerde değer kazanır. Bize bu iki türlü oyuncuya da ihtiyacımız var.

Güçlü ve kuvvetli hava hakimiyeti olan bir santrafor arıyoruz.

Arjantin ve Brezilya'dan oyuncular var. İki oyuncu var görüştüğümüz ve belirli bir noktaya geldiğimiz. 

Sorumluluğumuzun farkındayız. Ancak bütün şehrin desteğine ihtiyacımız var. Bursasporluyum diyen herkesi yanımızda görmek istiyoruz.

Yorum Ekle

İlgili Haberler