Saç dökülmesine son!

İnsanlık tarihi kadar eski problemlerden biri olan, saç dökülmesi ve saçın yeterli hızda uzamaması, Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilen formüllerle ortadan kalkıyor

Saç dökülmesine son!
- A +

 

Üzerinde en çok çalışma yapılan, doktorlar, aktarlar ve bitki bilimcilerin tarafından en çok çalışılan ve formül üretilen, erkekleri ve bayanları en çok üzen, en çok para harcanan ve tüm bunlara rağmen sonuç alınamayan estetik problemlerden biri olan saç dökülmesi, Dr. Mustafa Eraslan’ın çalışmasıyla ortadan kalkıyor.


Saç dökülmesinin genetik faktörler, hormonel problemler, stres, doğum, demir eksikliği, beslenme problemleri, boya ve perma gibi yanlış saç bakımları ve kemoterapi gibi nedenlerden kaynaklanabileceğini söyleyen Dr. Mustafa Eraslan, “Saç dökülmesinde, yeteri kadar uzamamasında, saç inceliğinde, tarihsel süreçte ve günümüzde birçok farklı yöntem denenmiştir. Ancak bu çalışmaların etkileri hem geçici olmuş hem de özellikle erkeklerde iktidarsızlığa kadar yan etkiler oluşturmuştur” diye konuştu.


Dr. Mustafa Eraslan, “Saç dökülmesinde asıl amaç yan etkisi olmayan basit ve kolay uygulama ile tüm bu problemlerin çözülmesi ve sonuç olarak saç dökülmesinin engellenmesi, var olan sarı tüycüklerin saç olmasının sağlanması ve saç kökü hala duruyor ise yeni saç çıkmasının sağlanması olmalıdır” dedi.
Yaptığı

çalışma hakkında bilgi veren Dr. Mustafa Eraslan, “Yaptığımız bu yeni çalışma ile saç köklerinde yeniden kanlanma sağlandı, saçın dökülme mekanizmalarının tümüne birden etki edilip, tıbbi olarak saç dökülme sebepleri ortadan kaldırıldı, saçın dökülmesi normal sürecine döndü ve olağan dışı dökülme engellendi, dökülmeye yüz tutmuş sarı, ince tüycükler normal saç haline geldi ve eğer saç kökü dökülme sürecinden etkilenmemiş ve hala duruyorsa tekrar çıkması sağlandı” dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler