Rüzgar Erkoçlar zor günler geçiriyor

Erkoçlar'ın bir yapım şirketinde editör olarak çalıştığını ve iki gün önce işten ayrıldığını belirten Tahir Sarıkaya, "Rüzgar Erkoçlar şu anda işsiz ve para sıkıntısı çekiyor." dedi.

Rüzgar Erkoçlar zor günler geçiriyor
- A +

 

Tahir Sarıkaya, konuk olarak katıldığı Söylemezsem Olmaz programında Rüzgar Erkoçlarhakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

EKONOMİK SIKINTI ÇEKİYOR

Erkoçlar'ın bir yapım şirketinde editör olarak çalıştığını ve iki gün önce işten ayrıldığını belirten Sarıkaya, "Rüzgar Erkoçlar şu anda işsiz ve para sıkıntısı çekiyor. Editör olarak çalıştığı yapım şirketinden iki günce ayrıldı ve kendisine rol teklifleri de maalesef gelmiyor." açıklamasını yaptı. Erkoçlar'ın basından kaçtığını da belirten Sarıkaya, "Rüzgar'ın basından kaçması doğru bir hareket değil ve bunu sürekli yapıyor." şeklinde konuştu.

"SÖYLEDİKLERİM YALAN DEĞİL"

Rüzgar Erkoçlar hakkında söylediklerinin asla yalan olmadığını ve tamamıyla gerçeği yansıttığını belirten Tahir Sarıkaya, kendisine iftira attığını belirttiği Bircan İpek'in sözleri üzerine, "Benim haberlerimi yalanlasınlar, ben kendimi şerefsiz ve namussuz addedeceğim." diyerek sert bir açıklamada bulundu.

"RÜZGARIN REKLAMI DİZİNİN ÖNÜNE GEÇER"

Tahir Sarıkaya'nın açıklamalarına bir yorumda usta oyuncu Oya Aydoğan'dan geldi.Aydoğan, "Rüzgar Erkoçlar'ın oyunculuk yapması halinde, Rüzgar'ın reklamının dizinin çok önüne geçeceğini düşünüyorum, bu yüzden oyunculuk yapmak istemiyor olabilir." şeklinde bir yorumda bulundu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler