Rezil değil fenomen olduk

Özcan Deniz, arkadaşları Burçin Birben ve Hakan Meriçler’le İstinye Park Günaydın’daydı.

Rezil değil fenomen olduk
- A +

 

Yeni bir projenin görüşmesi için bir araya geldikleri söylenen ekipten Deniz’in, mekandaki görevlileri “Aman sakın gazetecileri buraya toplamayın” diyerek uyarması dikkat çekti. Yemeklerini yedikten sonra birlikte mekandan çıkan ekipten Özcan Deniz bu sırada bir kadın hayranıyla ayaküstü selfie çektirdi.

Özcan Deniz, Sıla’yla oynadığı içecek reklamından sonra aldığı eleştirilere ise ilk kez cevap verdi. Deniz iki milyon dolar alarak oynadığı Hint şarkısından uyarlanan reklam filmiyle ilgili olumsuz eleştirilere “Şahane geri dönüşler alıyoruz. Bizim tarafımızdan her şey fenomen görünüyor” diye yanıt verdi.

Deniz, eleştirilerin kırıcı boyuta ulaşması ve Sıla’nın hayranlarından gelen tepkilerin hatırlatılması üzerine ise “Olabilir mi, mümkün mü? Yaptığımız işin sonucunu fenomen boyuttayken niye kırılayım” şeklinde konuştu.

BURAK ADINI DUYUNCA DEPARA KALKTI

Deniz, eski aşkı Fahriye Evcen’le aşk yaşayan Burak Özçivit’in adını duyduğunda ise ne yapacağını şaşırdı. Özcan Deniz, ‘Sevimli ve Tehlikeli’ filminin, gişede gerisinde kaldığı Burak Özçivit’in adını duyar duymaz, gazetecilere

“Tamam tamam kardeşim. Lütfen röportaj yapmayın benle ayaküstü” diyerek, tepki gösterdi. Deniz, daha sonra yürüyen merdivenlerin basamaklarını ikişer ikişer atlayarak, koşup gazetecilerin yanından uzaklaştı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler