Polis 'simitçi' olup, fuhuş operasyonu yaptı

ADANA'da düzenlenen 2 operasyonla polis fuhuşa yer temin ettikleri iddiasıyla 52 yaşındaki Sezai B. ile 50 yaşındaki Ufuk A.'yı yakaladı.

Polis 'simitçi' olup, fuhuş operasyonu yaptı
- A +

 

Kayalıbağ Mahallesi'nde bulunan Zübeyde Hanım Parkı'nda 27 yaşındaki Elif Ö.'nün fuhuş amaçlı erkeklerle anlaşıp sol tarafı felç olan Sezai B.'nin evine götürdüğü ihbarını alan polis, çalışma başlattı. Simitçi gibi davranan polisler, takip ettikleri Elif Ö.'nün parklarda erkeklerle konuştuktan sonra gittikleri evi saptadı. Elif Ö. ve anlaştığı erkek girdikleri evden çıkınca gözaltına alındı.

İsmi açıklanmayan erkek, kadınla 50 lira para vererek fuhuş yaptığını söyleyince serbest bırakıldı. Elif Ö. ise geçimini sağlamak için parklarda müşteri bulup Sezai B.'nin evinde fuhuş yaptığını, karşılığında mutfak ihtiyaçlarını giderdiğini söyledi. Sezai B. ise ifadesinde suçlamaları kabul etmezken sevk edildiği nöbetçi mahkemede Denetimli Serbestlik Yasası kapsamında serbest bırakıldı.

20 LİRA YER PARASI

Aynı mahallede Ufuk A.'ya ait evde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine baskın yapan polis, 36 yaşındaki Gülistan İ.'yi yakaladı. Gülistan İ., her yaptığı fuhuş sonrası Ufuk A.'ya 20 lira yer parası verdiğini söyledi.

Kadın ifadesinin ardından serbest bırakılırken suçlamaları kabul etmeyen Ufuk A., fuhuşa yer temin etmek suçundan tutuklandı.

 

Yorum Ekle

İlgili Haberler