sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Plajlar renklendi

Muğla'ya gelen Rus, İngiliz, Litvanyalı, Hollandalı ve Belçikalı turistler, Gümbet plajlarını renklendirdi. Sere serpe güneşlenen kadın turistler dikkat çekti.

Plajlar renklendi
- A +

 


Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne gelen Rus, İngiliz, Litvanyalı, Hollandalı ve Belçikalı turistler, Gümbet plajlarını renklendirdi. Sere serpe güneşlenen kadın turistler güzellikleriyle dikkat çekti.

PLAJLARI DOLDURDULAR

İlçede hava sıcaklığı 30, deniz suyu sıcaklığı da 19 dereceye kadar yükseldi. Yerli ve yabancı turistler, sahillere akın edip plajları doldurdu. Denize girenler suyun keyfini çıkardı. Güneş banyosu yapanların yanı sıra bazı turistler su tenisi gibi sporlar yaparak form tutmaya devam etti.

PODYUMA ÇEVİRDİ

Gümbet Mahallesi'ndeki beş yıldızlı İsis Otel'e gelen Litvanyalı, Rus, İngiliz, Hollandalı ve Belçikalı 550 turist, otelin plajını ve iskelesini adeta podyuma çevirdi. Sere serpe güneşlenen turistler güzellikleriyle dikkat çekti.

"ARTIŞ BEKLİYORUZ"

İsis Otel Genel Müdürü Melih Alemdar, "Sezonun ilk turistleri 5 ayrı ülkeden geldi. Sahiller yabancı turistlerin gelmesiyle renklendi, hareketlendi. Önümüzdeki haftadan itibaren gelen turist sayısında artış bekliyoruz. Bu hafta gelen konuklarımız bir hafta konaklayacaklar. Uzun süren soğuk ve yağışlı havanın ardından gelen sıcak hava herkesi memnun etti" dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler