Plajdaki vahşette korkunç detay!

Kocaeli’nin Kandıra İlçesi’ndeki Cebeci Plajı yakınlarında 17 yaşındaki Melisa Kolpar ile Ziya Yağcı’ın cesetleri bulundu. Genç kızın ölmeden önce dövüldüğü anlaşılan cesedi kaldıkları çadırın içinde bulunurken, Ziya Yağcı’nın cesedi hemen yakındaki cankurtaran kulesinde iple asılı bulundu.

Plajdaki vahşette korkunç detay!
- A +

 

Hastanede Melisa'nın boğazında da ip izi tespit edildi. Genç kızın boğulmasında kullanıldığı sanılan ip de çadırda bulundu.

Kocaeli’nin Kandıra İlçesi’ndeki Cebeci Plajı yakınlarında 17 yaşındaki Melisa Kolpar ile Ziya Yağcı’ın cesetleri bulundu. Genç kızın ölmeden önce dövüldüğü anlaşılan cesedi kaldıkları çadırın içinde bulunurken, Ziya Yağcı’nın cesedi hemen yakındaki cankurtaran kulesinde iple asılı bulundu.

CANKURTARAN KULESİNDE ASILI BULUNDU

İstanbul başta olmak üzere yakın illerden günü birlikçi ve çadır kuranların akın ettiği Kandıra’nın Karadeniz sahilindeki Cebeci Plajı’na bu sabah gelenler cankurtaran kulesinde birisinin asılı olduğunu gördü.

KIZ ARKADAŞININ CESEDİ ÇADIRDA BULUNDU

Haber verilmesi üzerine jandarma ekipleri hemen olay yerine geldi. Yapılan incelemede, iple asılı cesedin Ziya Yağcı’ya ait olduğu anlaşıldı. Bir süre sonra, Yağcı’nın sahilde bir kız arkadaşıyla birlikte çadırda kaldığı tesbit edildi.

VÜCUDUNDA DARP İZLERİ VAR

Çadıra giden jandarma ekipleri burada Ziya Yağcı’nın aynı yaştaki kız arkadaşı Melisa Kolpar’ın da cesedini buldu. Kesin ölüm nedeni henüz belirlenemedi. Ancak vücudunda dayak izleri olduğu, gördüğü şiddet sonucu öldüğü üzerinde durulduğu ifade edildi.

Kandıra Cumhuriyet Savcılığı soruşturmayı çok yönlü olarak sürdürürken olayın cinayet olabileceği gibi, iki genç arasında çıkan tartışmanın ardından Ziya Yağcı’nın genç kızı döverek ölümüne neden olduktan sonra intihar etmiş olabileceği de değerlendiriliyor.

BOĞAZINDA İP İZİ TESPİT EDİLDİ

Melisa Kolpar ile Ziya Yağcı ile ilgili Adlı Tıp'ta incelemeler sürerken, Kandıra Devlet Hastanesi'nde yapılan tesbitlerde genç kızın boğazında da ip izi bulunduğu belirtildi. Jandarma ayrıca çadırın içinde de Melisa'nın boğazının sıkılmasında kullanıldığı sanılan ipi de buldu.

YANINA GELMEYE KARAR VERDİK

Esrarengiz olayla ilgili bazı detaylar ortaya çıkmaya başladı. Melisa Kolpar'ın Instagram hesabında dün paylaştığı arkadaşının fotoğrafının altına yazdığı, "Canımın içi seni çok özledik. Hele ben hala senin kabrine gelemedim. O yüzden senin yanına gelmeye karar verdik çok az kaldı" yazısı dikkat çekti.

OYUNCULUK YAPIYORDU

Kolpar ve Yağcı'nın İzmit'te bulunan bir cast ajansına kayıtlı olduğu ortaya çıktı. Hatta Melisa Kolpar'ın Medcezir, Kaderimin Yazıldığı Gün ve Tatlı Küçük Yalancılar gibi bazı dizilerde küçük rollerde yer aldığı öğrenildi. Ayrıca Melisa Kolpar bu hafta oyunculukla ilgili sertifika da alacaktı. Öte yandan Kolpar'ın 3 gün önce ajanstan çağrıldığı ancak geleceğim demesine rağmen gelmediği ifade edildi. İkilinin çocukluk arkadaşları olduğu bilgisine ulaşıldı. Ziya Yağcı ise ajansa kayıtlı olmasına rağmen herhangi bir dizide rol almadı.

AMCA: 03.00'TE OKEY OYNUYORDU

Yaşamını yitiren Ziya Yağcı'nın amcası Ahmet Yağcı yeğeninin kendi halinde sakin bir genç olduğunu söyleyerek, "Ziya düzgün, efendi kendi halinde yaşayan kimseye zararı olmayan bir çocuktu. Kız arkadaşıyla arada bir görüştüğünü duyuyordum. Yeğenim dün gece saat 03.00 gibi erkek arkadaşlarıyla okey oynadığını biliyoruz. Kız gece mi geldi? Nasıl geldi? Bu konuda bir bilgimiz yok. Yeğenimin herhangi bir sorunu yoktu. Rahmetli kız arkadaşının internete öldügünü yazdığı bir çocuk ismi var. Kimdir? Nedir? Ne zaman öldü? Onu da bilemiyoruz" dedi.


ANNESİNE NOT BIRAKMIŞ

Kandıra ilçesi Cebeci Plajı'nda cankurtaran izleme kulesinde cesedi bulunan 17 yaşındaki Z.C.Y'nin, kamp yaptıkları çadırda ölü bulunan ve kız arkadaşı olduğu iddia edilen 18 yaşındaki M.K'nin annesine not bıraktığı belirlendi.

Söz konusu notta, M.K'nin annesinden özür dileyen Z.C.Y'nin ''Biz Onur'a gidiyoruz. Can almak Allah'a mahsus fakat olan oldu bir kere. Kızının hiçbir kabahati yok. Sen sakın böyle bir şey yapma'' yazdığı belirtildi.

Notta adı geçen Onur'un, M.K. ve Z.C.Y'nin bir süre önce yaşamını yitiren ortak arkadaşları olduğu öne sürüldü.

Öte yandan Z.C.Y'nin dayısı Akçabeyli Muhtarı Ali Yağcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeğeninin herhangi psikolojik rahatsızlığının olmadığını belirtti, ailesinin M.K'den haberi olmadığını ve olay üzerine şoke olduklarını ifade etti.

Cebeci Plajı'nda bugün cankurtaran izleme kulesinde bir cesedin asılı olduğunu gören vatandaşlar durumu jandarmaya bildirmiş, olay yerine gelen jandarma ekipleri, cesedin 17 yaşındaki Z.C.Y'ye ait olduğunu belirlemişti.

Z.C.Y'nin kaldığı çadıra giren ekipler, burada da kız arkadaşı olduğu iddia edilen 18 yaşındaki M.K'nin cesediyle karşılaşmıştı. M.K'nin vücudunda darp izlerine rastlanmıştı.

Yorum Ekle