Para istedi, pompalı tüfekle vuruldu!

Adana'nın Kozan İlçesi'nde 28 yaşındaki Soner Gürdal, kendisinden sürekli para istediğini iddia ettiği dayısı 49 yaşındaki Metin Kunt'u pompalı tüfekle vurarak ağır yaraladı. Kunt'un kayınvalidesi 89 yaşındaki Emine Uslu da tüfekten çıkan saçmaların ayağına isabet etmesiyle hafif yaralandı.

Para istedi, pompalı tüfekle vuruldu!
- A +

 

Özel bir fabrikada çalışan işçi Soner Gürdal, iddiaya göre dün akşam saatlerinde otomobiliyle sürekli kendisinden para isteyen dayısı Metin Kunt'un evine gitti. Aracın içerisinde evin önünde oturan Kunt'a pompalı tüfekle ateş eden Gürdal daha sonra kaçtı. Olayda Metin Kunt, sırtından ve bacaklarından ağır yaralanırken, o sırada evin önünde olan kayınvalidesi 89 yaşındaki Emine Uslu da tüfekten çıkan saçmaların ayağına isabet etmesi sonucu yaralandı.

Komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen ambulanslarla Kozan Devlet Hastanesi'ne götürülen yaralılardan Metin Kunt, hayati tehlikesi olduğu gerekçesiyle Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ne sevk edildi. Olaydan sonra kaçan Soner Gürdal ise polis tarafından pompalı tüfekle yakalandı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler