Özhan bayram sofralarına lezzet katacak

Ramazan ayı boyunca leziz iftar menüleri hazırlamak isteyen dostlarının sofralarını, erzak paketleri ve Özhan Kart avantajlarıyla bereketlendiren Özhan, bayramda da sofralara lezzet katmaya hazırlanıyor.

Özhan bayram sofralarına lezzet katacak
- A +

 

Ramazan Bayramı’nın vazgeçilmezi olan bayram tatlılarını tüm şubelerinde dostlarının beğenisine sunan Özhan, isteğe bağlı tatlı siparişi hizmeti ile de fark yaratıyor.

Dostlarının bereketli bir Ramazan ayı geçirmelerini sağlamak için hazırladığı erzak paketleri ve Özhan Kart avantajları ile dostlarının yüzünü güldüren Özhan, Ramazan Bayramı için özel olarak hazırladığı tatlıları ile bayramda da kaliteli ve zengin çeşitli alışveriş imkanı sunuyor. Bayramların vazgeçilmezi haline gelen tatlı kültürümüz konusunda her damak tadına hitap eden tatlı çeşitlerini dostlarının beğenisine sunan Özhan, isteğe bağlı tatlı ve pasta siparişi hizmetini bu yılda devam ettiriyor.

Özhan’ın, özellikle cevizli, fıstıklı ve ev baklavası gibi baklava çeşitlerinin yanı sıra, kadayıf, bülbülyuvası, saray sarma, fıstıklı burma, şöbiyetten oluşan tatlı çeşitleri tüm Özhan şubelerinde Özhan dostlarını bekliyor.

RAMAZAN BAYRAMININ VAZGEÇİLMEZİ "BAKLAVA"

Yaklaşan Ramazan Bayramı’nın tatlılara olan ilgiyi arttırdığını söyleyen Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, “Özellikle Türk mutfağının en önemli tatlıları arasında yer alan baklava çeşitlerimiz, dostlarımız için Ramazan Bayramı'nın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor ve büyük ilgi görüyor” dedi. Ramazan Bayramı için Özhan dostlarının özel tatlı siparişlerine cevap verdiklerine değinen Yılmaz, “Bunun için dostlarımızın Özhan Şubeleri’ne uğraması, damak tadına uygun lezzeti seçmesi yeterli” diye konuştu.

 

 

 

 

Yorum Ekle

İlgili Haberler