Özhan ailesi piknikte buluştu

Özhan Marketler Zinciri’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği piknikte bir araya gelen Özhan ailesi, yılın stres ve yorgunluğunu üzerinden attı.

Özhan ailesi piknikte buluştu
- A +

 

Yeni Sölöz'de iki gün boyunca oyunlar ve müzik eşliğinde devam eden etkinlikte konuşan Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan yeni hedefler doğrultusunda bilgi verirken "Doğaya saygı, sürdürülebilirlik, tasarruf ve doğadaki ayak izimizi en aza indirmek için hayata geçirdiğimiz Yeşil Satış Noktası Projesi'ni tüm şubelerimizde uygulamak için çalışmalarımız devam ediyor. Özhan ailesi olarak sizlerin ve dostlarımızın bu konudaki duyarlılığı ortak bilinç ve farkındalık yaratmamız için önemli bir nokta." diye konuştu.

 

Çalışanları ile olan bağlılığını "Özhan ailesi" olarak tanımlayan ve bu bağlılığı her fırsatta gösteren Özhan Marketler Zinciri, bu yılda tüm ailesini geleneksel olarak düzenlediği piknikte bir araya getirdi. Orhangazi’nin Yeni Sölöz beldesinde iki gün boyunca devam eden piknik, tam bir şenlik havasında geçti. Özhan ailesinin gönüllerince eğlendiği etkinlikte eğlence ikinci gün yağan yağmura rağmen hiç hız kesmedi.

 

Canlı müzik eşliğinde, sandalyeye oturma, danslı balon patlatma, halat çekme gibi birbirinden keyifli yarışmaların yapıldığı piknik renkli görüntülere sahne oldu. Çeşitli ikramların eksik olmadığı piknikte rodeoda ve gol atma turnuvasında çekişmeli anlar yaşandı. Minikler ise onlar için getirilen oyun parkurlarında animatörler eşliğinde doyasıya eğlenerek pikniğin tadını çıkardılar. Etkinlikte tüm yarışma birincileri, sürpriz hediyelerini Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan ve  Özhan Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz'dan aldı. Piknikte ayrıca Özhan Marketler Zinciri bünyesinde 10’uncu, 15’inci ve 20’nci yılını tamamlayan çalışanlara teşekkür plaketini Özhan Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Taner Özhan takdim etti.

 

BURSA'NIN DEĞERLERİ EL ELE

Türkiye’nin ilk Yeşil Satış Noktası Marketi olarak; doğaya saygı, sürdürülebilirlik, tasarruf ve doğadaki ayak izimizi en aza indirmek için hayata geçirdikleri çalışmalara devam ettiklerini dile getiren Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, "Geleceğimiz için böylesine önemli bir çalışmada dostlarımızın ve Bursamızın da desteğini almamız önemli. Bu noktada Bursamızın önemli değerlerinden Bursaspor Kulübü ile birlikte tanıtım çalışmaları gerçekleştirdik. Bursaspor Futbol Takımı oyuncularından Enes Ünal, Bursaspor Basketbol Takımı oyuncularından; Mehmet Ali Yatağan ve Ömer Ünver, Özhan Gönüllüleri Topluluğumuz ve Özhan Çocuk Kulübümüz ile birlikte amacımızı anlatan tanıtım filmlerimiz çekildi. Mağaza içi afiş çalışmalarımız ve broşürlerimiz ile de hayata geçirdiğimiz çalışmaların önemi ile ilgili dostlarımızın da bilinçlenmesini sağlayacağız." dedi.

 

Özhan ailesinin geleneksel pikniğinin çalışanların birlikteliklerini pekiştirmek adına önemli olduğuna dikkat çeken Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Hakla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, "Özhan Marketler Zinciri’nin dostlarını ve çalışanlarını içerisine alan büyük bir aile olduğumuzu her fırsatta dile getiriyoruz. Bizim asıl büyüklüğümüz bu bağlılıktan geliyor" dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler