Özer “İlk golü atmak hep zordur”

Bursaspor’un takım kaptanı Özer Hurmacı basın toplantısında konuştu.

Özer “İlk golü atmak hep zordur”
- A +

 

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde antrenman öncesi konuşan Özer  Bu ligin esas favorisinin Bursaspor olduğunu belirtti.

Özer şöyle konuştu “Taraftarlarımızın Adana’ya gelirken Eskişehir’de yaşadığı trafik kazası bizi duygusal anlamda aşağı çekti ama buna rağmen maça iyi başladık ve pozisyonlar bulduk. Baskılı oynarken geriye düşmemize rağmen öne geçtik. İkinci yarıya da iyi başladık ama dengesiz yediğimiz gol bizi hayal kırıklığına uğrattı. Bir ara oyundan kopar gibi olduk ama santrası yapılmayan golle kazanmayı başardık.

ŞAMPİYONLUĞA GİDERKEN HER MAÇ FİNALDİR

Adana maçını kazanmanın 1 gün keyfini çıkardık. Final maçlarını oynaya oynaya ligin sonuna kadar gitmek istiyoruz. Bazen isteseniz de istemeseniz de işler yolunda gider, bazen de tersine gider. Bizim işlerimiz yolunda gidiyor. Aslında 3 puan daha yukarıda olmalıydık. İnşallah bu 3 puanı geri alırız. Çünkü emek var. Biz Bursaspor olarak ligin favorisiyiz. Sadece ligin değil inşallah ilerleyen zamanda Süper Ligi’nde favorisi olacağız. Camia olarak kenetlenmiş şekilde böyle gitmesini istiyoruz.

Maç öncesi soyunma odasında söyledim. Kim gol atarsa atsın taraftara gidelim diye. Kendi açımdan her zaman ilk gol zor olur benim de buna ihtiyacım vardı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler