sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Ozan Güven hakim karşısına çıkıyor

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darbettiği iddiasıyla hakkında dava açılan oyuncu Ozan Güven'in 3 yıl 8 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapsi istenmişti. Güven, bugün görülecek olan davada ilk kez hakim karşısına çıkacak.

Ozan Güven hakim karşısına çıkıyor
- A +

 

Oyuncu Ozan Güven, bugün görülecek olan davada ilk kez hakim karşısına çıkacak.

Güven ile Deniz Bulutsuz'un birlikteliği de şiddet iddiasıyla bitmişti. Cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak, kasten yaralama ve hakaret suçlarından Ozan Güven’in 3 yıl 8 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapis talebiyle yargılanması istenmişti.

Yaşanan olayların ardından Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı Cunda Adası'na yerleştiği öne sürülen 45 yaşındaki Güven, bugün görülecek davada ilk kez hakim karşısına çıkacak. Deniz Bulutsuz, çıkan haberlerin ardından konuyla ilgili, "Bir saatten fazla süren ağır fiziksel şiddete maruz kaldım. Hukuki haklarımı sonuna kadar savunacağım" demişti.

Bulutsuz'dan sonra Ozan Güven de kendisinin şiddete uğradığını iddia etti ve darp raporu almıştı. Ünlü oyuncu ayrıca, Deniz Bulutsuz'dan şikayetçi olmuştu. Güven'in şikayeti üzerine ise Deniz Bulutsuz hakkında "Basit yaralama" suçundan soruşturma açılmıştı. Bu soruşturma ise Uzlaştırma Bürosu'na gönderilmişti. Ancak taraflar arasında herhangi bir uzlaşma sağlanamamıştı.

Bunun üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianame düzenlenmişti.İddianamede, Deniz Bulutsuz’un, Ozan Güven’in yüzünü ve kolunu yaraladığın iddia edilmişti. Hazırlanan iddianamenin, Bulutsuz’un şikayeti üzerine Güven hakkında açılan dava ile birleştirilmesi istenmişti.

İddianame kabul edilirse Deniz Bulutsuz da önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkacak.

İlgili haber için tıklayın.

Çocukların duyarlılığı hayat kurtardı

Yorum Ekle

İlgili Haberler