sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Oy istemek kız istemekten daha kolay

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkanı Gökhan Bildik'e kız istedi. Tunç, olumlu yanıt alınca çiftin söz yüzüklerini taktıktan sonra, "Oy istemek, kız istemekten kolay" dedi.

Oy istemek kız istemekten daha kolay
- A +

 

Bardın'dan 1'inci sıra milletvekili adayı Yılmaz Tunç, 2'nci sıra milletvekili adayı Mustafa Yelkenci, İl Başkanı Hüseyin Manav ve parti yöneticileriyle Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkanı Gökhan Bildik'e kız istemek için Karaköy Mahallesi'nde oturan 60 yaşındaki Rüstem Ceylan'ın evine gitti. Tunç, bir süre sohbet ettiği emekli Ceylan'a Allah'ın emrini okuyarak 24 yaşındaki Bildik'e kızı aynı yaştaki Canan'ı istedi. Ceylan, hayırlı olsun temennisiyle kızını verdi. Tunç, çiftin söz yüzüklerini takarak kurdeleyi kesti. Milletvekili Yılmaz Tunç, şöyle dedi:

"Bu seçim çalışmaları sırasında parti gençlik kollarında görev yapan Gökhan kardeşimiz hayırlı bir işi için buradayız. Allah'ın emri Peygamberin kavliyle Canan kızımızı istedik. 13 yılda yaptığımız hizmetler nedeniyle halkımızdan oy istemek çok zor olmuyor ama kız istemek biraz da hassas bir konu o nedenle kız istemede biraz daha zorlandık."

Yorum Ekle

İlgili Haberler