sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Oy istedi!

Devlet Bahçeli, “CHP'ye oy veren vatandaşlarım, çağrım sizleredir. Buyurun, bu defa bizimle yürüyün" dedi.

Oy istedi!
- A +

 

MHP Lideri Devlet Bahçeli, 7 Haziran seçim çalışmaları kapsamında geldiği Afyonkarahisar'da miting yaptı. Cumhuriyet Meydanı'ndaki mitingde polis genişlik güvenlik önlemleri alırken, mitinge çok sayıda vatandaş katıldı. Bahçeli, kadınların ve gençlerin çoğunlukta olduğunun gözlendiği mitinge yaklaşık yarım saat gecikmeli katıldı. Bahçeli'ye Ülkü Ocakları üyeleri ise bir sürpriz yaptı. Bahçeli'nin makam aracının yer aldığı MHP konvoyu miting alanına yaklaştığı esnada, konvoyun önüne atlı Ülkü Ocakları üyeleri geçti. Bahçeli, miting alanına atlılar eşliğinde girdi. Kürsüye MHP Afyonkarahisar milletvekili adaylarıyla birlikte çıkan Bahçeli, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlayarak konuşmasına başladı.

Konuşmasında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) seçmeninden de oy isteyen Bahçeli şunları söyledi:

“Bu kutlu ve milli göreve hazır mısınız? Hakkınıza ve hukukunuza sahip çıkıp AK Parti'yi bitirecek misiniz? Afyonkarahisar'ı işsizliğe, yoksulluğa ve yolsuzluğa terk eden AK Parti'den hesap soracak mısınız? Bu evetler, yaklaşan Milliyetçi Hareket'in iktidarının müjdesidir. Doğulusu, batılısı, kuzeylisi, güneylisi, Alevisi, Sünnisi herkesi alacak kadar yüreğimiz büyüktür bizim. Türkiye sevdalılarını, yüreği vatan için çarpan herkesi MHP'nin iktidar yürüyüşüne davet ediyorum. Kavgadan, karışıklıktan, çatışmadan bıkan herkesi MHP'nin iktidarına omuz vermeye çağırıyorum. AK Parti'ye oy veren vatandaşlarım, ülkemiz kötüye gidiyor. Ülkeniz için, milletiniz için, vatanınız için, istikbaliniz için bu defa birlikte yürüyelim. MHP varken çareyi başka yerde aramayın, gelin aramıza katılın. CHP'ye oy veren vatandaşlarım, çağrım sizleredir, buyurun, bu defa bizimle yürüyün. Genç kardeşlerim, umudunuz olacağız, sözcünüz olacağız, sözünüz olacağız, onurlu bir hayat için gelin bizimle yürüyün. Kararsız duran, henüz tercihini yapmamış kardeşlerim; boşuna zaman kaybetmeyin, bilin ki MHP sizinledir, sizlerin yanındadır. Soruyorum, bizimle yürümek, MHP'yi iktidara taşımak için oy verecek misiniz? 7 Haziran'da mührünüzü üç hilale heyecanla vuracak mısınız? İşte milli mücadele azmi, işte kahraman Afyonkarahisar'ın yılmaz nefesi. Allah hepinizden razı olsun. Genel seçimler, büyük milletimizi tıpkı asırlar öncesinde olduğu gibi lider ülke Türkiye ülküsüne götürecek yolun başlangıcı olacaktır.”

Bahçeli, mitinge katılan vatandaşlara kürsüden karanfil dağıttıktan sonra, Uşak'ta gerçekleştirilecek mitinge katılmak üzere kalabalık bir konvoy eşliğinde kentten ayrıldı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler