evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma evden eve nakliyatOrta Doğu'nun şehzadesi seçildi

Türk dizisi tutkunu Arap izleyiciler, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ ve bir şehzadeyi oynadığı Muhteşem Yüzyıl’ ile Orta Doğu’da tanınan Engin Öztürk’ü anket oylarıyla ‘En İyi Erkek Oyuncu’ seçti.

Orta Doğu'nun şehzadesi seçildi
- A +

 

Her yıl, Orta Doğu’nun Müzik, Sinema ve TV dallarında en başarılı isimlerinin ilan edildiği ‘Murex D’or’ etkinliğinde Türk oyuncu Engin Öztürk, ‘En iyi Erkek Oyuncu’ seçildi.

Halk oylaması ile yapılan seçimlerde Engin Öztürk, Arap aleminde ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ ve “Muhteşem Yüzyıl” dizilerinde gösterdiği performansla tanıdı.

Lübnan’ın başkentinde düzenlenen ödül törenine Orta Doğu’nun en ünlü aktör ve aktiristlerinin yanı sıra en ünlü müzisyenleri de katıldı. Törende İtalyan aktrist Ornella Muti de ‘Onur Ödülü’ne layık görüldü.

İZDİHAN KURBANI OLDU

Özellikle kırmızı halıda Arap hayranlarının ve basın mensuplarının yoğun ilgisi ile karşılaşan Engin Öztürk, kendisi ile selfie çektirmeye çalışan gazeteciler nedeniyle röportaj veremedi. Engin Öztürk bu yüzden doğrudan salona alındı.

 Engin Öztürk, Beyrut’ta aldığı ödülü için şunları söyledi:

“Bir insanın doğup büyüdüğü toprakların dışında tanınıyor, seviliyor ve en önemlisi takdir ediliyor olması inanılmaz. Onur verici bu ödül için teşekkürler... Yaşadığımız coğrafyada barışın ve kardeşliğin daim olmasını diliyorum...”

Tören Lübnan ulusal kanalı başta olmak üzere Orta Doğu’ya yayın yapan 3 ayrı kanal üzerinden canlı olarak yayınlandı. 

Yorum Ekle

İlgili Haberler