sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Ölümün kıyısında...

Zonguldak'ta taklalar atarak uçurum kenarına yuvarlanan aracı, vatandaşlar ön kaputuna oturarak düşmekten kurtardı.

Ölümün kıyısında...
- A +

 

Kaza, Zonguldak-Ereğli karayolu üzerinde meydana geldi. Yakınlarını hastaneye götürmek üzere Kdz. Ereğli'nin Subaşı köyünde yaşayan İsmail Günaydın 67 SF 855 otomobiliyle BEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'ne yola çıktı.

Annesi, eşi ve akrabalarının içerisinde bulunduğu otomobille ilerleyen İsmail Günaydın, otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu taklalar atarak yol kenarındaki boşluğa düştü.

ARKA TEKERLER BOŞLUKTA KALDI
Otomobilin arka tekerlekleri yaklaşık 50 metrelik uçurumun kenarında boşlukta kaldı. Kazanın ardından olay yerinde adeta can pazarı yaşandı. Yaralı annesini sürücü koltuğunda kucağına alan İsmail Günaydın, 'Anne beni bırakma' diye feryat etti.

ANNESİNİ KURTARAMADI
Kazayı gören vatandaşlar yardım amacıyla hemen otomobilin yanına koştu. Kazayı; sürücü İsmail Günaydın hafif sıyrıklarla atlatırken eşi Zahide ve arabaları Duygu yaralandı. Sürücü İsmail Günaydın'ın annesi 71 yaşındaki Hatice ve diğer akrabaları 90 yaşındaki Hatice Günaydın hayatını kaybetti.

VATANDAŞLARDAN İLGİNÇ ÖNLEM
Arka tekerlekleri boşlukta kalan otomobilin uçuruma yuvarlanmaması için kaza yerine gelen vatandaşlar kaya parçalarını kucaklayarak otomobilin ön kaputuna koydu. Bazı vatandaşlar da otomobilin ön kaputuna koyarak uçuruma yuvarlanmaması için çabaladı.

Olay yerine kısa süre sonra Kozlu Belediyesi İtfaiye ekipleri, 112 ekipleri ve AFAD ekipleri gelerek anında yaralılara müdahale etti. Yaralıların araç içerisinden kurtarılması sırasında vatandaşlar da ön kaputta durarak çalışmalara destek verdi.  Yaralılar ambulansla BEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Araç sürücüsü ise uzun süre olay yerinde eşi, annesi ve yakınları için gözyaşı döktü.

Yorum Ekle

İlgili Haberler