Oğlu isyan etmişti: Songül Karlı'dan yine çok konuşulacak poz!

47 yaşındaki türkücü Songül Karlı, sosyal medya hesabından paylaştığı pozla çok konuşuluyor.

Oğlu isyan etmişti: Songül Karlı'dan yine çok konuşulacak poz!
- A +

 

Son dönemlerde eski eşiyle yaşadığı gerilimle gündeme gelen ünlü türkücü Songül Karlı, paylaştığı pozuyla yine gündemi değiştirecek. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şort ve bikini üstüyle görülen Karlı'nın göğsünün açılması dikkatlerden kaçmadı.

Tatil pozu paylaşan Songül Karlı'nın fotoğrafta göğsünün açıldığı görüldü. Beyaz şortunun düğmesini açan Songül Karlı, yaşına rağmen fit vücuduyla takipçilerini kendine hayran bıraktı. Sosyal medyadan birçok tepki gelirken Karlı'nın ne diyeceği ise merak konusu oldu.

OĞLU, "ANNE HEP BİR YERLERİN KONUŞULUYOR" DEMİŞTİ

Yazın paylaştığı bikinili fotoğrafıyla konuşulan türkücü, o kare için "Bir arkadaşımın oğlu çekti. Hadi bir tane sosyal medyaya koyayım dedim, olay oldu. Efe diyor ki 'Anne YouTube'a giriyorum Allah aşkına yapma hep bir yerlerin konuşuluyor'" demişti.

GÖĞÜSLERİNİ 4. KEZ KÜÇÜLTTÜRECEK

Vücudunda estetik olmadığını söyleyen Karlı, "3 kere göğüslerimi küçülttüm. Daha büyüktü. Hatta yine küçültmek istiyorum. Ben televizyon programı çekince elbise getiriyorlardı altı oluyor üstten fermuar çekilmiyordu. Asistan arkadaşlar dediler ki 'Allah aşkına bir git küçült'. 3 kez yaptırdım. Şimdi normal istediğim bir elbiseyi giyebiliyorum" ifadelerini kullanmıştı.

İlgili haber için tıklayın.

Esra Erol hakkında inceleme başlatıldı

Yorum Ekle

İlgili Haberler