Ofislerde Rihanna modası

Rihanna'nın tarzı ofis çalışanlarına ilham kaynağı olacak Bloomberg sitesinde bu konuyla alakalı bir makale yayınlandı

Ofislerde Rihanna modası
- A +

 

Son olarak ünlü marka Dior'un siyahi asıllı tek kadın yüzü olma başarısını gösteren Rihanna ofis çalışanları için de örnek gösterildi. Bloomberg sitesinde, kadın çalışanların dünyanın hem müzik hem de moda anlamında en çok takip edilen yıldızlarından Barbadoslu şarkıcı Rihanna'ya örnek alarak giyinebileceklerini konu edinen bir makale yayımlandı.
İşte haftanın yedi gün hem iş hem de haftasonu için Rihanna'nın örnek alınabilecek kombinasyonları…Sitede haftaya Rihanna'nın zaman zaman tercih ettiği ceket-pantolon kombinasyonlarına benzer kombinasyonlarla haftaya başlanabileceği ifade edildi. Özellikle dikine çizgili modellerin son dönemde moda olduğuna işaret edildi.


Haftanın ikinci günü için kadınlara önerilen model renkli ya da desenli bir etek-ceket takımı.Analizde, hafta ortasında Rihana'nın kendi filminin galasına giydiği, son dönemde de moda olan rahat ve geniş "pijama" benzeri üst ve alt takımının tercih edilebileceği örneği verildi.

Haftasonuna yaklaşılırken, sitenin Perşembe için önerisi renki bir mini etek takımı ve içine uzun takılar oldu.

Örnek olarak Rihanna'nın giydiği bir turuncu takım gösterildi.Normalde bir çok kurumsal ofiste cuma günleri "Serbest Cuma" olarak ilan edilip, kot ve kombinasyonlarına izin verilirken, Bloomberg normal akışa karşı gelinmesini ve Rihanna'nın giydiğine benzer maskülen takım elbiselerin giyilmesini öneriyor.
Analizde normalde tatil olmasına rağmen, haftasonu çalışanlar için Rihanna'nın giydiğine benzer, açık renkli bir tulumun tercih edilebileceğine işaret edildi.


Ve haftanın son günü... Bloomberg pazar çalışanları için olabildiğince rahat kıyafetleri önerirken, bunu Rihanna'nın giydiği tek parça bir tulumla örneklendirdi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler