O Ses Türkiye'de şampiyon belli oldu

O Ses Türkiye dün akşam final bölümüyle ekranlara geldi. Finale kalan 10 yarışmacı arasından seyirci oylaması sonucu şampiyon olan isim belirlendi.

O Ses Türkiye'de şampiyon belli oldu
- A +

 

Jüri koltuğunda Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç'un yer aldığı O Ses Türkiye'nin şampiyonu belli oldu. Büyük finale Beyazıt Öztürk ve Ebru Gündeş'in takımından 3, Murat Boz ve Oğuzhan Koç'un takımından 2 kişi çıktı. Performansların ardından seyirci oylamasıyla yarışmacılar elendi ve şampiyon isim belli oldu.

10 yarışmacının sahne aldığı final akşamında yapılan SMS oylaması sonrasında ilk altı isim seçildi. Sonra bu altı yarışmacı, bir kez daha sahneye çıktı. Oylama ile ilk dört sonraki tura geçti. Dört yarışmacının sahnesi sonrasında oylama ile final ikilisi bulundu. Ve O Ses Türkiye şampiyonu böyle belli oldu.

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU

O Ses Türkiye'de yarı finalde yapılan eleme ile finale kalan son dört yarışmacı şu şekildeydi:

Hasan Koçak
Devrim Seyrek
Mert Yenihayat
Hakkı İlek

O Ses Türkiye 2021 sezonunda birinci olan, şampiyonluğu elde eden Hasan Koçak, otomobil ile ödüllendirildi.

HASAN KOÇAK KİMDİR

O Ses Türkiye 2021’e katılan Hasan Kolçak, 23 yaşında ve yarışmaya Erzurum’dan katılıyor. Aslen Artvinli olan Hasan Kolçak, Erzurum Atatürk Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünde okuyor. O Ses Türkiye’ye 2016’den beri başvuran isim, bu sene yarışmaya katılmaya hak kazanmış.

Yorum Ekle

İlgili Haberler