O kazada sağ kalan kadının eşi şaşkın!

Manisa'nın Gölmarmara İlçesi'nde, 15 kişinin öldüğü kazada kamyonetten tek sağ kurtulan 53 yaşındaki Gülderen Kılıç'ın eşi 57 yaşındaki Tacettin Kılıç, yakın arkadaşlarını kaybetmenin üzüntüsü ile sarsıldığını söyledi. Kılıç, "Üzüleyim mi sevineyim mi bilemiyorum. Yakın arkadaşlarımı kaybettim" dedi.

O kazada sağ kalan kadının eşi şaşkın!
- A +

 

Gölmarmara'nın Hacıveliler Mahallesi yakınlarında 1'i çocuk 13'ü kadın 15 kişinin öldüğü kamyonetten tek sağ kurtulan 53 yaşındaki Gülderen Kılıç'ın, Manisa Devlet Hastanesi'ndeki tedavisi sürüyor. Eşi Tacettin Kılıç ile oğlu 28 yaşındaki Sadettin Kılıç, bir an olsun hastaneden ayrılmıyor. Kaza şokunu henüz atlatamayan Tacettin Kılıç, "Çok yakın arkadaşımı kaybettim. Yakınlarım hanımını kaybetti. Yani bir tarafta eşim hayatta, bir tarafta yakın arkadaşlarımızı kaybettik. Çok üzgünüm. Şuan söyleyecek tek kelime bir şey bulamıyorum" dedi.

"YILDA 1 AYLIĞINA YAPRAĞA GİDİYORLAR"

Yılda bir defa aile bütçesine katkı için bir aylığına yaprak toplamaya gittiklerini anlatan Kılıç, şunları anlattı:

"Oğlum gelip kaza olduğunu söyledi. Eşimi ambulansla hastaneye getirmişler. Hastanede kendisiyle görüştüm iyiydi. Sonradan biraz fenalaştı. Operasyon ile dalağanı aldılar. Kaburgalarında birkaç kırık vardı. Bütün duamız onun için, inşallah iyi olur."

Gülderen Kılıç'ın oğlu Sadettin Kılıç da, "Gördüğüm cenazelerden sonra annemi o şekilde görmek gerçekten çok çok iyi. Geldim konuştum, bilinci açık. İnşallah iyi olacak" dedi.

Hastanın genel durumu hakkında bilgi veren Manisa Devlet Hastanesi Yöneticisi Süleyman Soğuksu, şöyle dedi:

"İlk müdahalesi Salihli Devlet Hastanesi'nde yapıldı. Bir küçük operasyon geçirmiş. Sonrasında potansiyel bir yoğun bakım ünitesi ihtiyacı olacağı endişesiyle bize sevk edildi. Hastanın tıbbi durumu şu an itibariyle stabil. Farklı yerlerde kırıkları var. Tedavisi devam ediyor. Hayati tehlikesi ile ilgili, durumunun seyrini görmemiz gerekiyor. Şu an itibariyle hastanın tedavisi beklentilerimiz doğrusunda ilerliyor. İyi de sonuçlanacak. Elimizden geleni ve üzerimize düşeni yapacağız."

Yorum Ekle

İlgili Haberler