O Hayat Benim setinde şok olay!

Makaron'dan Gülşen Yüksel'in haberine göre; O Hayat Benim’in Nuran’ı Yeşim Ceren Bozoğlu ‘Hakkımı helal etmiyorum’ diyerek diziden ayrılmış, geçen hafta da oyuncu Birgül Ulusoy benzer şekilde diziye veda etmişti. Merak edilen bu ayrılıkların nedeni ortaya çıktı.

O Hayat Benim setinde şok olay!
- A +

 

Önce Yeşim Ceren Bozoğlu hemen ardından Birgül Ulusoy... “O Hayat Benim” dizisindeki ayrılıkların sırrı ortaya çıktı. 

Birgül Ulusoy, ‘Ruhen çok yorulduğum için ayrılıyorum’ dediği ‘O Hayat Benim’in yapımcısına 1 TL’lik dava açıyor.
 
Fox TV’de yayınlanan O Hayat Benim dizisinde bir süredir yaprak dökümü yaşanıyor. Dizinin önemli oyuncuları peş peşe diziden ayrılıyor. İlk ayrılık haberi Yeşim Ceren Bozoğlu’ndan geldi. “Hakkımı helal etmiyorum” diyen Bozoğlu kırgın ve kızgın bir şekilde ekibe veda etti. Hemen ardından da Birgül Ulusoy zehir zembelek sözlerle ‘Artık yokum’ dedi. Oyuncu cephesinden de yapımcı tarafından da bu ayrılıklarla ilgili bir açıklama gelmedi. Çok merak edilen ayrılıkların sırrı ortaya çıktı.
 
İddialara göre, yönetmen Hamdi Alkan çekimlerin hemen bitmesi için oyuncuları acele etmeleri konusunda uyardı. Bir sahnenin çekiminde Yeşim Ceren Bozoğlu’na “Üfür geç, yapıştır geç” deyince olanlar oldu. İşi aceleye getirmek istemeyen Bozoğlu Alkan’la tartıştı. Gerginlik büyümesin diye üzerinde Nuran kostümüyle setten çıkarak yapım aracına yöneldi. Bu durum Hamdi Alkan’ı adeta çileden çıkardı. “Benim setimi kimse terk edemez, o araçtan hemen ineceksin” diyerek aracı tekmelemeye başladı. Gözyaşlarına boğulan Bozoğlu “Ne olursun beni buradan götür” diyerek şoföre yalvardı. Yapım ekibinden olan şoför kovulma pahasına Bozoğlu’nu evine götürdü. Yaşanan bu krizin ardından yapımcı Yaşar İrvül’ün “Hamdi ile barışın” sözleri Yeşim Ceren Bozoğlu’nun diziden ayrılmasına neden oldu.
 
Dizinin Sakine’si Birgül Ulusoy’un ise ayrılık nedeni iddiaya göre şöyle: Dizinin oyuncuları Zeynep Eronat ile Ahu Sungur aleyhine sosyal medyada yapılan olumsuz paylaşımların sorumlusu olarak Birgül Ulusoy gösterildi. “İftiraya uğradım, bunu kanıtlayacaksınız” diyen Ulusoy bunu gurur meselesi yaparak diziden ayrıldı. Ünlü oyuncu yapım şirketine 1 TL’lik dava açmaya hazırlanıyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler