sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


O arabaların sırrı sonunda çözüldü!

Son birkaç aydır ortalarda görünen Apple arabalarının sırrı, nihayet açığa çıktı!

O  arabaların sırrı sonunda çözüldü!
- A +

 

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından biri olan Apple, 2014 yılının sonundan beri sokak sokak arabalarını gezdiriyor. Bugüne kada Apple'nin arabaları hakkında çeşitli iddialar ortaya atıldı.Hatta Apple'nin kendi atonom arabalarını geliştirdiği bile konuşıldu. Hakında çeşitli iddiaların ortaya atıldığı araçların sırrı, sonunda ortaya çıkmış gibi görünüyor.

İlk ortaya çıktığında Google Street View rakibi bir sistem, yakın zaman önce ise Apple'ın otomobil çalışmasının bir parçası olarak yorumlanan otomobiller, 9to5Mac kaynağına göre Apple'ın haritalar hizmeti için geziyorlar.
Apple'ın farklı kaynaklardan veri toplamayı bırakma adına yaptığı belirtilen çalışma, uzun zamandır devam ediyor. Markanın kendi harita veri tabanını oluşturması için çok önemli olduğu düşünülen çalışma, belirtilenlere göre 2017 yılına kadar sürecek.

Ayrıca Apple'ın sadece basit bir harita veri tabanı değil, aynı zamanda Street View benzeri bir sistem için de, bu çalışmayı yaptığı tahmin ediliyor. Bakalım 2017 yılına kadar devam edecek çalışma, Apple Haritalar'da ki tüm hataları gidererek, Apple Haritalar kullananları memnun edecek mi?

Yorum Ekle

İlgili Haberler