sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Nisa Bölükbaşı'nın dudaktan öpüşmesine Sercan Yıldırım'ın tepkisi

Bu sezon Survivor'da yarışan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın aşk yaşadığı iddiaları sık sık gündeme geldi.

Nisa Bölükbaşı'nın dudaktan öpüşmesine Sercan Yıldırım'ın tepkisi
- A +

 

Her fırsatta "Nisa benim kardeşim" diyen Barış Murat Yağcı'nın Nisa Bölükbaşı ile öpüşme görüntüleri ortaya çıktı.Aşk iddialarını sürekli yalanlayan ikili ortak arkadaşlarının paylaştığı bir video ile ifşalandı. Murat Yağcı, geçen ay verdiği röportajda aşk iddialarına şu yanıtı vermişti: “Nisa'nın yaşı daha çok ufak ve ailesi de yıpranıyor.”

ORTAK AÇIKLAMA 

Çift bu görüntülerin ardından bir açıklama yaparak, " Dost kazığı yedik" dedi.
Bizler bir TV programı ile hayatlarınıza girmiş 2 genç bireyiz. Programın bitmesinin ardından hem kariyerimiz adına hem de sevginize layık olmak için sadece yaptığımız işlerle anılmayı ve sizlere daha faydalı dokunuşlar yapmayı amaçladık ve bunun için çalışmaya devam ediyoruz. Bu sebeple yaklaşık 4 aydır hakkımızda yapılan tüm yorumlara, eleştirilere cevapsız kalmayı tercih ettik. İlişki ile gündeme gelmenin, bunu PR çalışması olarak kullanmanın ikimizin de hayata bakışına çok aykırı olduğunu bilmenizi isteriz. Güzel işlerimizi hayata geçirip, daha ileri zamanlarda bir açıklama yapmayı isterken bugün yaşanan durum karşısında bir açıklama yapma gereği duyduk. Biz her insanın yaşamasını istediğimiz türden güzel bir ilişkiyi aylardır yürütüyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz. İlişkimizi tüm yakın çevremiz, ailemiz bilmekte ve desteklemektedir. Bundan sonrası için de bu konularda konuşulmak yerine sadece işlerimiz ile anılmak istiyoruz.

ARKADAŞ KAZIĞI

İnsanların özelini kayda alıp paylaşmak suçtur. Şu an yayılan videoyu çeken ve paylaşan kişi çok yakın zamanda yargı önünde bunun cezasını ödeyecektir. Dileriz arkadaş bildiğiniz kimse sizin özel anlarınızı çekip paylaşmaz ve arkadaş kazığı yemezsiniz.
İlişkiler ekran önünde değil, kalplerde yaşanmalıdır. Bizimle birlikte olan tüm güzel insanlara teşekkürler.

GÖZLER SERCAN'A ÇEVRİLDİ!

Survivor yarışmasında yer alan Sercan Yıldırım, yarışmada Nisa'ya olan duygularını dile getirmiş ve reddedilmişti. Ortaya çıkan görüntülerin ardından gözler Sercan Yıldırım'a çevrildi. Twitter'da Yasin Obuz, Sercan Yıldırım'ı ekleyerek, 'Sercan koş' mesajıyla 'hepsinin gerçek yüzü çıkacak ortaya' sözlerinin yer aldığı bir fotoğrafı paylaştı. Yıldırım da Obuz'a 'Ne oldu oğlum? Geldim, geldim tamam.' mesajıyla cevap verdi.

Obuz daha sonra 'çekirdek aldım, olanları izleyeceğim' mesajıyla Nisa ve Barış'ın görüntülerini ti'ye aldı.

İlgili haber için tıklayın.

Mike Tyson berabere kaldığı maçtan 156 milyon TL kazandı

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Hakan jr 30 Kasım 2020 22:48 Al birini vur ötekine.Topuzu da obuzuda alayı boş .

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Rabia Bedir 24 Aralık 2020 01:01 Bu heves herşey sizin için sizde aşk ne gezer her

İlgili Haberler