sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


“Nilüfer Gamefest” e-spor tutkunlarını buluşturacak

Bilgisayar oyunlarına meraklı olanları internet ortamında buluşturacak olan Nilüfer Belediyesi “evde oyna” sloganıyla bir oyun festivali organize ediyor.

“Nilüfer Gamefest” e-spor tutkunlarını buluşturacak
- A +

 

Günümüzde çocuk ve gençlerin bilgisayar oyunlarına olan merakı pandemi koşulları ile birleşince, internet ortamında organize edilen elektronik sporlar ve oyun festivalleri de yaygınlaşmaya başladı. Bunlardan biri de Nilüfer Belediyesi, tarafından 3-6 Ekim tarihleri arasında organize edilen “Nilüfer Gamefest 2020” olacak.

Nilüfer Belediyesi’nin, yerli girişim POGUP markası iş birliği düzenleyeceği Nilüfer Gamefest 2020, e-spor tutkunlarını online ortamda buluşturacak.

www.pogup.com adresi üzerinde düzenlenecek olan Nilüfer Gamefest etkinliğinde; League of Legends, Valorant ve PubG oyunlarının turnuvaları gerçekleştirilecek.

Gençlerin e-spora teşviki, e-sporun ülkemizde gelişimine katkı sağlanması ve Covid-19 salgını sonrası etkinliklerin daha çok online olarak düzenlenmesinin teşviki amacıyla düzenlenen etkinlik 3-6 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Farklı kentlerde yapılması planlanan GAMEFEST 2020 etkinliklerinin ilki “#evdenoyna” sloganı ile Nilüfer Belediyesi iş birliği ile gerçekleştirilmiş olacak.  E-spor tutkunlarının severek oynadığı League of Legends, Valorant ve PubG oyunları ile 3 ayrı turnuvadan oluşacak etkinlikte dereceye giren oyunculara ödüller,  turnuvaya katılanlara da süpriz hediyeler verilecek.
Nilüfer Gamefest 2020 turnuvasına katılmak isteyenler, www.pogup.com internet sitesi üzerinden kayıt yaptırabilecek. Turnuvaya başvurular 2 Ekim’de sona erecek.  

 

İlgili haber için tıklayın.

MasterChef Duygu'dan şoke eden itiraf!

Yorum Ekle

İlgili Haberler