Nilay Dorsa: Polemikleri boşa çıkartan birisiyim

Yer aldığı her yeni projede kendini güncellemeyi bilen Nilay Dorsa, uzun yıllar modellikte ve şarkıcılıkta gösterdiği başarıyı şu sıralar tiyatroda sergiliyor. Ünlü güzel bu kez yeni oyunu ‘Seni Gidi Beni’ ile seyirciyi güldürmeye geliyor.

Nilay Dorsa: Polemikleri boşa çıkartan birisiyim
- A +

 

Top model, şarkıcı ve oyuncu Nilay Dorsa, 2022'ye yeni projelerle ‘merhaba’ dedi. Yıllardır yer aldığı her projede kendini yenileyen ve çalışıp üretmekten hiç vazgeçmeyen Dorsa, şimdi de yeni oyunu ‘Seni Gidi Beni’ ile tiyatro sahnesine iddialı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor. Ünlü güzel, başrollerini Nami Esatgil, Arzu Yanardağ, Murat Tavlı, İpek Tanrıyar ve Zeynep Buse Kale ile paylaştığı iki perdelik komediyle seyircisini kahkahaya boğacak.

HANİ MANKENDEN OYUNCU OLMAZDI?

Kariyeri boyunca yaptığı her işle hayranlarını şaşırtmayı başaran Nilay Dorsa, bu kez usta oyuncu Nami Esatgil'den gelen oyunculuk teklifini değerlendirdi. Daha önce de farklı rollerle tiyatro sahnesinin tozunu yutan Dorsa, “Hani bir dönem özellikle de usta oyuncular kafayı biz mankenlere takmıştı. Şarkıcı ve oyuncu olan mankenlere demediklerini bırakmadılar. Ben hem müzik hem tiyatroda yıllardır sahnelerdeyim. Eğer başarılı olmasaydım seyircimden talep görür müydüm? Bu polemiği boşa çıkaran isimlerden biri olduğum için kendimle gurur duyuyorum" dedi.

İNSANLARI GÜLDÜREBİLMEK BÜYÜK KEYİF

Yeni proesi ‘Seni Gidi Beni’nin provalarını tamamlama aşamasına geldiklerini söyleyen Nilay Dorsa, oyunu ilk kez 22 Ocak akşamı Sakarya Karasu’da sahneleyeceklerini açıkladı. Güldürme garantili oyundaki rolü hakkında şimdilik sır vermeyen güzel oyuncu, “Heyecanım büyük, tiyatro sahnesinde olmak ise benim için gurur. Oyunculukta insanları güldürebilmek bence ayrı bir yetenek ve de keyif. Oyunu izleyecekler mendillerini hazırlasın. Çünkü onları gülmekten ağlatacağım” şeklinde konuştu.

SEYİRCİ SOLUKSUZ İZLEYECEK

Merakla beklenen oyunun konusu ise şöyle; çapkın Rüştü, üç kadını ayrı ayrı kandırmakta ve bu duruma evde yardımcı olarak çalışan kuzeni Düriye alet olmaktadır. Eve gelen elektrik ustasına Düriye'nin yanlış müdahalesi ile elektrik akımına uğrarlar ve elektrikçi ile Düriyenin ruhları yer değiştirir. Kadınlarında eve gelmesiyle içinden çıkılamayacak durumların oluşması sizleri gülme krizine sokacak.

Yorum Ekle

İlgili Haberler