Nihal Candan beğendiği erkeği açıklayınca ortalık karıştı

Stil yarışmalarıyla ün kazanan Nihal Candan, verdiği röportajla dikkatleri üzerine çekti. En beğendiği erkek sorusu üzerine erkek arkadaşıyla tartıştıklarını belirten Candan bir dönem çok konuşulan Murat Boz'la partili ilişkisinden pişman olduğunu söyledi.

Nihal Candan beğendiği erkeği açıklayınca ortalık karıştı
- A +

 

Stil yarışmalarıyla tanıdığımız Nihal Candan, yeni açıklamasıyla bir kez daha olay yarattı. Verdiği röportajda kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Candan, en beğendiği erkeği açıkladığı için erkek arkadaşıyla tartıştığını söyledi.

Bir zamanlar televizyon ekranlarının moda yarışmalarından 'İşte Benim Stilim' adlı program ile ün kazanan Nihal Candan verdiği röportaj ile adından söz ettirdi.

Geçtiğimiz gün, Haberler.com ile gerçekleştirdiği söyleyişi de Candan, en beğendiği erkek sorusunun yönetilmesi üzerine erkek arkadaşı ile tartıştıklarını dile getirdi.

Soru sorulunca ilk aklına gelen isim olarak Can Yaman'ı söyleyen Candan, bu ismin olay olduğunu, tanıyıp tanımadığını, neden bu ismi verdiği şeklinde sorulara maruz kaldığını ifade etti.

Öte yandan Candan, moda hakkında konuşarak kıyafetlerine bağlı olduğunu ve çok fazla alışveriş yapsa da eski kıyafetlerini satamadığını dile getirdi.

Yarışmanın ardından Nişantaşı'nda güzellik merkezi işleten Nihal Candan, hukuk okumak hayalimdi ama bu işimi, bakımlı olmayı çok seviyorum dedi.

Candan, sürekli olarak ilginç haberler ile ön plana çıktığını belirterek "Ben yardımlar da yapıyorum ama kimse bunu haber yapmıyor" şeklinde konuştu.

'MURAT BOZ'LA OLAN PARTİ İLİŞKİMDEN DOLAYI PİŞMANIM'

Nihal Candan, Murat Boz açıklamasıyla da herkesi şaşırtmıştı. 25 yaşındaki magazin ünlüsü, "Evet, Murat Boz'la olan parti ilişkim" ifadelerini kullandı. Nihal Candan'ın cevabı, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

2017 yılında; Murat Boz ve Eser Yenenler, Bahar–Nihal Candan kardeşler ve Özge Bitmez ile gece eğlenmeye gitmişti. Önce bir mekanda eğlenen grup, ardından Yenenler’in evine geçmişti.

O dönem Aslı Enver ile aşk yaşayan Murat Boz, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, haberlerin görüldüğü gibi olmadığını orada kalabalık bir grupla eğlendiklerini belirtmişti.

İlgili haber için tıklayın.

Gonca Vuslateri'nden ilginç itiraf

Yorum Ekle

İlgili Haberler