New Era Şapka Çeşitleri

Nomadic Republic çatısı altında yer alan dünyaca ünlü şapka markası New Era, kullanıcılarına zengin bir koleksiyon sunuyor.

New Era Şapka Çeşitleri
- A +

 

Spor giyinmeyi sevenler için stil sahibi, orijinal ve konforlu şapkalar üreten markanın başarılı performanslarıyla birer ikon haline gelmiş spor takımlarına özel olarak ürettiği seriler tüm dünyada en çok satılan şapka modellerini içeriyor. New Era marka şapka koleksiyonu, Amerikan futbolu, basketbol ve beyzbol gibi spor dallarında sevilen takımların renkleriyle ve logolarıyla öne çıkıyor. Özel tasarımları ile diğer şapka modellerinden sıyrılan marka, kaliteli ve sağlıklı malzeme kullanımıyla da kullanıcılara uzun ömürlü seçenekler sunuyor.

 

New Era şapka özellikleri

New Era marka şapkalarda öncelikle zengin bir renk ve desen çeşitliliği öne çıkıyor. Farklı takımlara özel olarak tasarlanan şapkalar, ilgili spor takipçilerinin sporu bir stil olarak da hayatlarına katmalarına yardımcı oluyor. Bir diğer şapka özelliği ise yazın güneşin zararlı ışınlarından koruyan güneş siperlikleri olarak dikkat çekiyor. Doğal pamuk malzemeden üretilen New Era şapkalar yazın baş bölgesinde oluşabilecek terlemenin de önüne geçmiş oluyor. New Era şapkalarla yazın güneşten korunmak ve başı serin tutmak bu şekilde mümkün hale geliyor. Cilde dost pamuklu kumaşın dayanıklı yapısı uzun yıllar sorunsuz kullanım adına da tercih ediliyor. New Era cap modelleri unisex olmalarıyla da hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından rahatlıkla tercih edilebiliyor. Bu noktada tek kriter uygun şapka bedeni seçimi olarak öne çıkıyor.

 

New Era şapka modelleri

New Era erkek şapka modelleri ve New Era kadın şapka modelleri geniş bir renk, desen va takım logosu koleksiyonuyla öne çıkıyor. Spor alanında ikonik takımlara atıfta bulunan tasarımlar, takım hayranları tarafından büyük ilgi görüyor. Şapka çeşitlerinde özellikle New York Yankees, Oakland Raiders, Los Angeles Dodgers ve Chicago Bulls gibi takımların logolarının öne çıktığı görülüyor. New Era imzalı şapkalar ise markanın bir diğer ilgi gören şapka modelini oluşturuyor. Logolara eşlik eden renklerde hem pastel tonların hem de canlı renklerin öne çıktığı görülüyor. New Era şapka çeşitlerinde farklı renklerin bir arada kullanıldığı kombinlerin yanı sıra kamuflaj gibi çoğunluk tarafından beğenilen desenlere de yer veriliyor. Uzun yıllardır keyifle tercih edilen New Era şapka modelleri, zamansız, modası geçmeyen bir stilin taşıyıcısı olduğu gibi, spor kültürünün bir parçası olmasıyla da farkını ortaya koyuyor.

 

New Era şapka fiyatları

New Era şapkalar fiyat performans açısından da diğer şapka markaları arasından sıyrılıyor. Yüzde yüz pamuklu, cilde dost, dayanıklı ve rahat şapka modelleri uzun yıllar sorunsuz kullanılabilmeleri, modası geçmeyen tasarımları ve spor kültürünü giyimine ve aksesuarlarına da taşımak isteyen kişiler için eşsiz bir seçenek olması açısından farklı bir yere sahip oluyor. Farklı kıyafetlerle rahatlıkla kombin edilebilen, günlük hayatta şık bir spor aksesuar olarak kullanılabilen ve yazın işlevsel kullanımıyla güneşten de koruyan şapka modellerinde fiyatlar farklı modellere göre değişiklik gösteriyor. Eğer siz de yaz kış güneşten korunmak ve spor görünümünüze stil katmak amacıyla kullanabileceğiniz konforlu ve zamansız bir şapka modeli arıyorsanız, sporcu ruhunuzu tamamlayacak New Era şapka modellerine göz atabilirsiniz.

Yorum Ekle