Necati Şaşmaz'dan belgeli cevap

AMERİKA’DAKİ EVLİLİĞİNİ TÜRKİYE’YE BİLDİRMEDİ

Necati Şaşmaz'dan belgeli cevap
- A +

 

Eşinden gelen şoke eden iddialara Necati Şaşmaz'dan belgeli cevap
Necati Şaşmaz’la boşanma aşamasında olan Nagehan Şaşmaz ortaya ilginç bir iddia attı. Nagehan Şaşmaz, ünlü oyuncunun Amerikalı bir kadınla evli olduğunu söyleyerek savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bu iddiaya Necati Şaşmaz’dan belgeli yalanlama geldi.

NAGEHAN Şaşmaz boşanma aşamasında olduğu oyuncu eşi Necati Şaşmaz’dan ‘birden çok evlilik ve hileli evlenme’ suçlamasıyla şikâyetçi oldu. Bu iddiaya Necati Şaşmaz’dan belgeli yalanlama geldi.Evli oldukları dönemde Necati Şaşmaz’ın yabancı bir kadınla evli olduğunu gizlediğini iddia eden Nagehan Şaşmaz’ın savcılığa avukatı aracılığıyla verdiği dilekçede şu ifadeler yer aldı:

“Boşanma davası sürerken şüphe üzerine yaptığımız araştırmada Necati Şaşmaz’ın Pensilvanya’da Claire B. adlı kadınla evli olduğunu tespit ettik. ABD’deki evlilikle ilgili resmi belgelerin, ABD resmi makamlarından istenilmesine karar verilmesini talep ediyoruz” denildi.

AMERİKA’DAKİ EVLİLİĞİNİ TÜRKİYE’YE BİLDİRMEDİ

Nagehan Şaşmaz’ın avukatı Deniz Ketenci, “Nagehan Şaşmaz, Necati Şaşmaz’ın ABD’de Amerikan vatandaşı bir kadınla evli olduğunu, bu evliliği yetkili Türk makamlarına bildirmeyerek Türkiye’de tanıtmadığını ve bu sayede Türkiye’de bekâr göründüğünü öğrenmiştir.

Necati Şaşmaz, Nagehan Şaşmaz’la evlenerek aynı anda birden fazla evlilik yapmıştır. Birden çok evlilik fiili, kamu düzenini bozan bir suçtur. Necati Şaşmaz hakkında gerekli soruşturmanın yapılarak cezalandırılması için kamu davası açılmasını talep ediyoruz” denildi.Nagehan Şaşmaz, "Amerikalı bir kadınla evli olduğu" yönündeki iddialarına Necati Şaşmaz'dan belgeli yalanlama geldi. Necati Şaşmaz, 2001’de evlendiği Claire B.’den aynı yıl boşandığını gösteren belgeyi kamuoyuyla paylaştı.

2012 yılında evlenen Nagehan Şaşmaz ve Necati Şaşmaz’ın iki çocukları var.

Nagehan Şaşmaz ve Necati Şaşmaz Şubat 2019’da karşılıklı boşanma davası açtı.

AA

Yorum Ekle

İlgili Haberler