Mutlu Kaya bugün konser verecekti...

Diyarbakır’da başından vurularak ağır yaralanan ve hastanede tedavisi süren Mutlu Kaya talihsiz olay yaşanmasaydı eğer bugün Ergani’de sahne alacaktı.

Mutlu Kaya bugün konser verecekti...
- A +

 

Konser biletlerinin basımının tamamlandığının ertesi günü saldırıya uğrayan Kaya’nın konser vereceği alanda ise sessizlik hakimiyetini korurken, genç kızın konser öncesi provalarını yine aynı mekanda gerçekleştirdiği görüldü. Kaya’nın konserde açılış şarkısı olarak ise sanatçı “İlkay Akkaya’dan Gidemem” isimli parçayı seslendireceği öğrenildi. 

Diyarbakır Ergani’de özel bir televizyon kanalında yayınlanan ses yarışmasına katılan ve hem sesi hem de güzelliği ile göz dolduran Mutlu Kaya’nın hastanedeki tedavisine devam ediliyor. Sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu Kaya, saldırıya uğramasaydı eğer bugün kendi topraklarında ilk konserini verecekti. Hilar Mağaraları Berçem Park’ta sanatçı Veysel Demirci ile sahne alacak olan ancak yaşanan olayın ardından hastanede yaşam mücadelesi veren Kaya, konser için provalarını da yine aynı mekanda gerçekleştirdiği görüldü.

KONSER İÇİN PROVALAR YAPIYORDU

Öte yandan talihsiz genç kızın şarkı söylemeye karşı duyduğu tutkuyu her fırsatta sesiyle buluşturduğu görüntüleri de yürekleri burktu. Bulduğu her fırsatta şarkı söyleyerek sesiyle büyüleyen genç kızın provalarda Veysel Demirci ile konserde seslendireceği repertuarı hazırladığı görüldü. Mutklu Kaya bugün kendi topraklarında ilk kez vereceği konserdi gerçekleştirseydi eğer repertuvarı ise şu şekilde olacağı öğrenildi: “ İlkay Akkaya Gidemem, Amed Şehrim Benim, Heveslik Eyledim ve Baran Bari,ise şu şekilde: Baran Bari.

MUTLU ABLASINDA KALIYORDU ÇÜNKÜ:

Ayrıca Mutlu Kaya'nın uğradığı silahlı saldırının gerçekleştiği mahallede de sessizlik devam ediyor. Kemaliye Mahalle Muhtarı Özgür Kahraman, Mutlu Kaya'nın babasının uzun yıllardır müteahhitlik yaptığı ve maddi durumunun iyi olduğu ancak iflasın eşiğine geldikten sonra maddi durumlarının bozulduğunu açıkladı. Muhtar Kahraman, Kaya ailesinin kendi halinde yaşayan insanlar olduğunu belirterek, Mutlu Kaya'ya geçmiş olsun temennisinde bulundu. 

Yorum Ekle

İlgili Haberler