Mustafa Gönden Sportif Direktör oluyor (Özel Haber)

Bursaspor’da Mustafa Gönden Sportif Direktör oluyor.

Mustafa Gönden Sportif Direktör oluyor (Özel Haber)
- A +

 

Bursaspor'da kongre kararının alınmasının ardından aday bekleyişi sürerken, futbol takımı yarın topbaşı yapacak.

Antenör Musa Öztürk'ün nezaretinde altyapı ağırlıklı 32 oyuncu ile yeni sezona start verilecek. Bu arada kongreye kadar futbol şubesi idaresinin başıboş kalmasını istemeyen Başkan Mesut Mestan'dan bu konuda önemli bir hamle geldi. Kulüpteki Sportif direktör açığını kapatmak ve organizasyonu sağlamak adına Sportif direktör arayışına giren Başkan Mestan, Mustafa Gönden'e teklifte bulundu. "Kongreye kadar gel futbolun başına geç ve şu geçiş dönemi daha rahat atlatalım" diyen Mestan'a Gönden'in cevabı ise "Bursaspor için üzerime düşen neyse memnuniyetle yaparım, bu zor günlerde görevden kaçmam, kongreye kadar elimden geleni yaparım, sonrası seçilecek başkana kalmış" şeklinde oldu. 
Başkan Mesut Mestan ve Mustafa Gönden bugün öğleden sonra Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde tekrar biraraya gelecekler. Bu buluşmanın ardından Mustafa Gönden'in Sportif Direktörlüğe getirildiğinin açıklanması bekleniyor. 

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Aykut güleç 11 Ağustos 2020 22:21 Bursa spor butun sehır le birlikte hocasına futbolcusuna Amatörüne gercekten sahıp cıkmadıkça kim gelırse gelsın geçmişten dersler cıkarmadan yola devam edılırse Bu gemi Yol almaz

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Ahmet GEDİK 11 Ağustos 2020 13:00 Bugün okuduğum en olumlu haber sn Mestan keşke daha önce böyle bir karar alsaydı. Mustafa GÖNDEN bence mantıklı düşünce.

İlgili Haberler