Mustafa Er'den önemli açıklamalar

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er haftalık basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Mustafa Er'den önemli açıklamalar
- A +

 

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er haftalık basın toplantısında konuştu.

Mustafa Er "Alınan bir galibiyetin havayı değiştirdiğini ifade ederlen. Galibiyetleri artıtdıkça ivmemiz yükselecek. Bizim oyunumzuda her geçen hafta bir yükseliş olacak. 6-7 haftadan sonrada sahada net olarak istenilen Bursaspor'u göreceğiz.

Biz tahta açılmayacakmış gibi çalışıyor ve planlama yapıyoruz. Açılırsa bünyeye uygun 4 veya 5 isim dahil edebiliriz.

Genç Teknik adam Kubilay Kanatsızkuş, Burak Kapacak, Serdar Özkan, Sedat Dursun ve Ali Akman ile ilgili de konuştu.

Er şunları söyledi...

KUBİLAY VE SEDAT DURSUN ARTIK BİZİMLE OLMAYACAK

Kubilay Bursaspor'da oynamak istemediğini bana iletmişti. Bu durumda ben de O'nun kalmasını istemedim. Zira kafaca burada olmayan, aidiyet hissetmeyen bir oyuncunun bizim aramızda olmasına gerek yok.

Aynı şekilde Sedat Dursun da bazı sıkıntıları olduğunu ve ayrılmak istediğini ifade etti. Maç sonrası yaptığı paylaşım da bizi çok üzdü. Sedat'ın da artık bizimle olmayacağını net oalrak söyleyebilirim.

SERDAR ÖZKAN'LA İLGİLİ FARKLI BİR GELİŞME OLABİLİR

Serdar Özkan tecrübeli ve kaliteli bir isim; ama kendisiyle ilgili farklı bir gelişme olabilir. Şu an itibariyle net bir şey söylemek istemiyorum; ama ifade ettiğim gibi her an her şey olabilir.

ALİ AKMAN KALMALI

Ali Akman müthiş yetenekli, soğunkanlı başarılı bir oyuncumuz. O'nunla ilgili de transfer iddialerı ortaya atılıyor; ancak ben Ali'nin kalmasından yanayım. Hem O'na çok ihtiyacımız var hem de şu an giderse değerini bulmaz ve kulübe maddi olarak yeterli bir katkısı olmaz.

BURAK KAPACAK KAFASINI VERMELİ

Burak Kapacak hakkındaki transfer iddiaları da çok uzun zamandır var. Bu da oyuncuyu etkiliyor. Sonuçta genç bir isim ve bu tarz haberlerden etkileniyor ve kafasını veremiyor. Aslında bu bahane değil. Kafasını her şartta forma giydiği kulübün başarısına odaklaması gerekiyor.

Evet ifade ettiğim gibi Sedat ve Kubilay'ın ayrılmış olması bizi etkilemez. Yerlerini dolduracak potansiyele fazlasıyla sahibiz.

VAKIFKÖY'DE KALİTE ARTMALI

Vakıfköy bizim için çok önemli. Bakın özellikle bu sene oradan çok daha fazla yararlanıyoruz. Ama orada da eksiklerimiz var. Vakıfköy'de de kalite artmalı.

GİRESUN MAÇI

Giresun maçı da tabi ki çok önemli. Yeni ve genç bir takım kurdular. Hem teknik ekipte hemde dutbolcular arasında Bursaspor'da forma giymiş isimler var. Bizi iyi tanıyolar. Ama biz de onları analiz ediyoruz. Taraftarımızı yanımızda gibi hissediyoruz. Onların manevi gücü ile yine kazanamk için oynayacağız.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Cenk kıran 23 Eylül 2020 16:40 Sedatın yerini cuneyt le doldurmayı dusunmuyorsunuz her halde

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı İlkay Toka 23 Eylül 2020 11:44 Şükürler olsun kubilay kazmasından kurtulduk

İlgili Haberler