Mustafa Er ve Batalla ile anlaşma sağlandı

Bursaspor'da seçimi kazanan ve bugün mazbatayı aldıktan sonra kolları sıvayan yeni yönetimin lideri Emin Adanur ve Başkan Hayrettin Gülgüler, işe hızlı başladı.

Mustafa Er ve Batalla ile anlaşma sağlandı
- A +

 

Yeni yönetim, kendi arasındaki ilk toplantının ardından bu  akşam daha önce prensipte anlaştıkları teknik direktör Mustafa Er'le bir araya geldi.
Adanur ve Gülgüler, Mustafa Hoca ile anlaşmanın detaylarını konuştu ve her konuda el sıkıştı.
Yeni sezonda Er'in yardımcılığını eski Kaptan Pablo Martin Batalla yapacak.

Arjantinli efsane ile de anlaşıldı

Kulüpte yapılan resmi açıklama şöyle:

"Kulübümüz, teknik direktörlük görevi için geçtiğimiz sezon takımımızda görev alan başarılı çalıştırıcı Mustafa Er ile 3 yıllık anlaşmaya varmıştır.
Teknik direktörümüz Mustafa Er ve değerli ekibi; Pablo Martin Batalla, Fatih Şen, Serdar Kurtuluş, Murat Alkan, Aykut Erdoğan, Emre Oğuz'a, görevlerinde başarılar diliyoruz. Kamuyounun bilgisine saygıyla duyurulur."

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Şükrü 08 Haziran 2021 07:46 Sabah sabah çok güzel bir haber ile güne başladık. İnsaallah herkes için hayırlı olur. Allah utandırmasın. Durmak yok yola devam Bursa sporum. Bataja ya ayrıca başarılar diliyorum. Tekrar hayırlı olsun. Oyuncu olarak şampiyonluk yaşattığın takıma hoca olarak bir şampiyonluk yaşatmanız dileğiyle.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı cemal varoglu16 09 Haziran 2021 11:08 bu sene de tff lig de kalacağımızın belgesi imzalanmıştır bunda emeği geçenlere şimdiden hayırlı olsun yeni yönetimin ilk başarısızlığı

İlgili Haberler