Mustafa Er" Herkes kendi menfaatine göre davrandığı için bu haldeyiz"

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er sert açıklamalarda bulundu.

Mustafa Er" Herkes kendi menfaatine göre davrandığı için bu haldeyiz"
- A +

 

Er şunları söyledi...

Bifouma’yı keşke affetmeseydik.Onu içeri sokarak Pedro’yu da kaybettik.Ahlak yoksa her şey oluyor. Takım düştüğü gece program yapıyor.Camia istedi, zor durumdayız dendi affettik. En büyük pişmanlığım o.

Mustafa Er sezon içinde kadro dışı bırakılan ancak daha sonra affedilen Thievy Bifouma ile ilgili de konuşurken “Benim bu sene ile ilgili en büyük pişmanlığım Bifouma oldu. Bifouma’yı takıma sokmamam gerekiyordu. Onu sokarak Pedro’yu da kaybettik. Oyuncu ahlaksız olmayacak. Keşle takım içine sokmasaydım. Düştüğümüz gece bile program yapacak bile ahlaksız bir oyuncu. Yine söylüyorum Bandırmaspor maçını kabul edemiyorum. Buraya gelip maça çıkmamalarını kabul edemiyorum.. Mustafa Er: Bandırma maçını kabullenemiyorum. Saha içindeki isteksizlik duygusuzluk bunu kabullenemiyorum, bunu kendime anlatamıyorum.

 

Bir hafta oldu en az 5-6 kere maçı izledim. Ligin en önemli maçını böyle arzusuz oynamaya hakkımız yoktu.

 

(Life Bursa)Ben burada kaçmıyorum. Vicdanen çok rahatım. Çok üzgünüm.

 

Herkes birbirini suçluyor. Sosyal medya çok iğrenç bir duruma geldi. Herkese fake hesaplardan iftira atılıyor. Dediğim gibi basın toplantısı yapacağım ve her şeyi anlatacağım.” ifadelerini kullandı.

Pazartesi ya da salı günü basın toplantısı düzenleyeceğim.Bana egolu, kaprisli dediler. Ne karar aldıysam tamamen Bursaspor menfaatini öngörerek aldım. Kulüp rencide olmasın diye susmayı tercih ettim. Herkes kendi menfaatine yönelik davrandığı için kulüp bu hale geldi.

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er basın toplantısında sert açıklamalarda bulundu. Hafta içinde bir basın toplantısı düzenleyeceğini ve daha detaylı konuşacağı belirtti.

Haberin fotogalerisi için tıklayın.

Bursaspor 3 puanla veda etti

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı ahmet ağanöz 21 Mayıs 2022 22:23 mustafa er senin hiçmi hatan yok lütfen bir öz eleştiri yaparmısın

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı AHMET AĞANÖZ 21 Mayıs 2022 22:20 MUSTAFA ER BEYEFENDİ ÇOK MERAK EDİYORUM.ACABA SEN GELDİĞİNDEN BERİ TAKIMA NE KATTIN.LÜTFEN BASIN TOPLANTISINDA AÇIKLARMISIN

İlgili Haberler