Reklamı AçReklamı Kapat

Mustafa Ceceli sevenlerini coşturdu

Kocaeli'nin Darıca İlçesi'nde alışveriş merkezinin açılışı kapsamında konser veren Mustafa Ceceli, 15 bin kişiyi coşturdu.

Mustafa Ceceli sevenlerini coşturdu
- A +

 

SMA Metrostar Grup tarafından Darıca'ya kazandırılan ilçenin ilk ve tek alışveriş merkezi DarıcaPark'ın açılışında, 199 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 199 kişiye 199 çeyrek altın hediye edildi. Bu nedenle büylük izdiham yaşandı. Çeşitli aktivitelerle iki gün iki gece süren açılış etkinliklerinde dün gece Mustafa Ceceli konser verdi. Yaklaşık 15 bin kişinin izlediği konserde, Ceceli şarkılarını hayranları ile birlikte söyledi. 

DarıcaPark'a Gebze, Tuzla ve İzmit'te oturanların da ilgi gösterdiğini belirten işletmeci Ali İhsan Atar, "Darıca halkı böylesine bir AVM'yi hak ediyordu. Şimdi görüyorum ki çok mutlular. İlk gün 82 bin 550, ikinci gün 110 bin 100 giriş oldu. Buradan ayrılmıyorlar. Ceceli konseri de müthiş bir yaz akşamı yaşattı. Onlara sürprizlerimiz devam edecek. Öncelikli hedefimiz kaliteyi ucuza almaları, markaların ürünleri mümkün olduğunca ucuz satılıyor bu da iki tarafı da mutlu ediyor. İlerleyen zamanlarda sıra dışı etkinliklerimiz halka birlikte burada bütünleşecek" diye konuştu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler