Müge Anlı’da kan donduran gelişme!

Müge Anlı’da kan donduran gelişme!
- A +

 

Müge Anlı’da aranan Özcan Eren cinayetinde kan donduran gelişme! Suyun yüzeyinde bulundu
Müge Anlı'da kayıp olarak aranan 22 yaşındaki Özcan Eren olayında kan donduran gelişme yaşandı. Manasa'nın Soma ilçesinde 7 Şubat günü kaybolan Özcan Eren'in ailesi oğullarının bulunması için Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Bugünkü canlı yayında yaşanan son dakika gelişmesi ise kan dondurdu. Özcan Eren'in telefon sinyalinin son görüldüğü yer olan Manisa Sevişler Barajı kıyısında insan kolu bulundu. Özcan Eren'in ailesinden DNA örneği alındı. İşte 16 Mart Pazartesi günü Müge Anlı canlı yayınında yaşananlar...
Müge Anlı son dakika Özcan Eren ile ilgili yaşanan son dakika gelişmesi kan dondurdu. 22 yaşındaki Özcan Eren, Manisa Soma'daki Bayat Mahallesinden, 7 Şubat günü kayboldu. Kaybolmadan önce bir arkadaşıyla birlikte kaplıcaya giden genç bir gün sonra evine döndü.

Evine döndükten bir gün sonra dışarı çıkan Özcan Eren öğleden sonra 3'te telefonunu kapattı ve bir daha kendisinden haber alınamadı. 
Müge Anlı bugünkü canlı yayında Özcan Eren'e ait olduğu düşünülen kesik bir kol bulunduğunu canlı yayında duyurdu. Kesik kolun Özcan Eren'in telefon sinyalinin son görüldüğü yer olan Manisa Sevişler Barajı kıyısında bulunduğunu açıkladı.
 
Müge Anlı Özcan Eren olayındaki son dakika gelişmesini şu sözlerle aktardı:

"Manisa'daki Sevişler Barajı'nın yakınında düzenli bir şekilde kesilmiş insan kolu bulundu. Kesik kolu gören vatandaşlar hemen jandarmaya haber verdi. Soma'da Özcan'dan başka herhangi bir kayıp vaka olmadığı ve Özcan'ın son telefon sinyalinin görüldüğü yer olmasından dolayı kesik kolun Özcan Eren'e ait olabileceğinden şüphelenildi. Kesik kolun çuvala konduğu ancak balıklar tarafından parçalanarak suyun yüzeyine çıktığı düşünülüyor."

"Asıl şaşırtan gelişme sonra oldu. Özcan Eren'e ait olduğu düşünülen kesik kolun bulunmasının ardından güvenlik güçleri harekete geçerek, kuvvetli cinayet şüphelisi sıfatıyla veteriner hekim Mehmet'i tutukladı. İlginç itiraf tam bu sırada geldi."

ŞOKE EDEN İTİRAF VETERİNERDEN GELDİ!

"Özcan Eren'in son görüştüğü arkadaşı veteriner hekim Mehmet'ten şoke eden itiraf geldi. Veteriner Mehmet, "Özcan'ı ben öldürmedim. O fidye mektubunu da biz yazdık, Özcan ve ben birlikte. Dedesinden para istemek için yaptık." demiş..."

Acılı aile, barajın kenarında çocuklarının cenazesinin bulunmasını bekliyor.


 
MÜGE ANLI'DAKİ ÖZCAN EREN OLAYININ DETAYLARI

22 yaşındaki Özcan Eren, Manisa Soma'daki Bayat Mahallesinden, 7 Şubat günü kayboldu. Kayıp Özcan Eren, son 1 aydır çalışmıyordu. Ama öncesinde 6 ay kadar kömür işinde çalışmış…

Kaybolmadan önce bir arkadaşıyla birlikte kaplıcaya gitti. Orada 1 gün kalıp döndükten sonra, kız kardeşiyle oturduğu mahallede karşılaştı. Kız kardeşine: "Sen eve git! Ben geleceğim" dedi. Ancak 19 yaşındaki genç, evine gitmedi. Kaybolduğu gün öğleden sonra 3'te telefonunu kapattı. Bir daha da kendisinden haber alınamadı.
 
Aynı gün içinde dedesinin üzerine kayıtlı olan beyaz renkli aracı Soma İkiz Kule civarında park edilmiş vaziyette bulundu. Müge Anlı ekibi, kayıp Özcan Eren'in en son telefonda konuştuğu arkadaşı Levent Güzeltaş ile konuştu. Levent Bey, Özcan'la kaybolmadan önce birlikte İzmir Fuarı'na gitmek için plan yaptıklarını söyledi.

Levent Bey, Özcan'a ulaşamayınca 22 yaşındaki gence, "Beni ara!" şeklinde mesaj attığını dile getirdi. Özcan'ın cevap olarak, "Bulunduğum yerde, telefon çekmiyor" yazdığını açıkladı. Kaybolmadan önceki akşam ise Özcan'ın kendisine, "Ağabey, fuara gittiniz mi?" şeklinde mesaj attığını söylerken, gittim şeklinde yanıt verdiğini söyledi.

 Bu konuşmanın ertesi günü ise Özcan'ın kaybolduğunu öğrendiğini sözlerine ekledi. Son olarak Levent Bey, Özcan, fidye istenecek son kişidir şeklinde konuşarak, röportajını noktaladı.

 Müge Anlı ekibi, kayıp Özcan Eren, izini kaybettirmeden önce dedesinin üstüne kayıtlı beyaz renkli aracını bıraktığı İkiz Kule civarında çalışan arkadaşı Turgay Ünal ile iletişime geçti. Turgay Bey, Özcan'ı kaybolduğu gün gördüğünü söyledi. Arkadaşı Taner ile birlikte kaplıcadan geldikten sonra kendisinin çalıştığı dükkana geldiklerini açıkladı. 22 yaşındaki kayıp arkadaşının, yanında çok az durduğunu sonrasında işi olduğunu söyleyerek, yanlarından ayrıldığını açıkladı. O gittikten sonra arkadaşı Taner'in akrabasının geldiğini biraz oturduktan sonra onların da o mevkiiden ayrıldığını sözlerine ekledi.
 
Özcan Eren'in aracının iki hafta boyunca park ettiği yerde kaldığını söylerken, kaybın dedesinin gelip aracını aldığını vurguladı. Turgay Bey de Özcan Eren için yazılan fidye mektubunu inandırıcı bulmadığını söyledi.

22 yaşındaki gencin, kaybolduktan sonra dedesi Şaban Eren'in evine bırakılan bir fidye mektubu dikkat çekti. 450 bin lira istendiği yazan fidye mektubunda kullanılan ifadeler, bu mektubun hedef şaşırtmak için yazıldığını düşündürdü.
.

Yorum Ekle

İlgili Haberler