Müge Anlı'da kan donduran cinayet...

Müge Anlı'da kan donduran cinayet...
- A +

 

Müge Anlı Dursiye Sağlam cinayetinde flaş gelişme! Son dakika haberi; beklenen itiraf geldi!
Müge Anlı'nın programında işlenen Dursiye Sağlam cinayeti gündem oldu. Evli ve 2 çocuk annesi Dursiye Sağlam bir süredir aranıyordu. Afyonkarahisar'ın Kanlıca Mahallesi'nde yaşayan 40 yaşındaki kadın, çalıştığı iş yerinden 11 Şubat gecesi çıktı. O süreden itibaren haber alınamayınca yakınları polise ve sonrasında Müge Anlı'ya başvurdu. Programda, Dursiye Sağlam'ın gece iş çıkışı ailesi olan sorunlarından dolayı konuştuğu Ahmet C. isimli kişiye ulaşıldı. Canlı yayına katılan Ahmet C. aralarındaki ilişkinin abi kardeş gibi olduğunu söyledi ancak durum bambaşkaydı. Şüpheli davranışlar sergileyen Ahmet C. sorgusunda her şeyi itiraf etti. İşte Müge Anlı Dursiye Sağlam cinayetinden son dakika ayrıntılar!
ATV ekranlarının en çok izlenen gündüz kuşağı programlarından Müge Anlı bir cinayeti daha aydınlattı. Bir haftadır kayıp olan evli ve iki çocuk annesi Dursiye Sağlam'ın cesedi bulundu. Aralarında abi kardeş ilişkisi olduğunu söyleyen ve en son görüştüğü kişi olan Ahmet C. şüpheli davranışları sebebiyle sorguya alındı. Sorgusunda her şeyi itiraf eden Ahmet C. olayın detaylarını teker teker anlattı. Programa katılıp ablam dediği kadını öldürdüğü ortaya çıkan Ahmet C.'ye stüdyodakiler tepki göstermişti. İşte Müge Anlı Dursiye Sağlam cinayetinden son dakika detaylar!

MÜGE ANLI DURSİYE SAĞLAM CİNAYETİ
ATV ekranlarının en çok izlenen gündüz kuşağı programlarından Dursiye Sağlam cinayeti gündem oldu. Konu ile ilgili son dakika ayrıntıları araştırılırken katilin ablam dediği Ahmet C. olduğu ortaya çıktı.

"Aramızda abla - kardeş ilişkisi var" dediği kadını bıçaklayarak öldürdü!

Evli ve iki çocuk annesi Dursiye Sağlam (40), 11 Şubat'ta Afyonkarahisar'da kayboldu. Dursiye Sağlam'ın kızı Derya Sağlam ve erkek kardeşi Hüseyin Er, dün (17 Şubat Pazartesi) Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına katıldı.
Dursiye Sağlam'ın kaybının üzerinden 7 gün geçince kızı ve erkek kardeşi yayına gelerek kaybın şüpheli olduğunu iddia etti.
Ev ekonomisine katkıda bulunmak için bir kafeteryada çalışan Dursiye Hanım'ın kaybolduğu gün, eski iş yerinden arkadaşı olan Ahmet'in iş çıkışında onu aldığı ve son görüştüğü kişinin Ahmet olduğu öğrenildi. Kızı Derya bu bilgi üzerine Ahmet'i aradığını söyledi. Ahmet telefonda Derya'ya "Annenle görüştüm. İşten geç çıkıyorum, beni alıp eve bırakır mısın dedi, ben de aldım. Biraz arabayla dolaştık daha sonra arabadayken telefonla birileriyle konuşup tartıştı. Eren adında bir arkadaşıyla görüşeceğini söyledi. Ben de onu evinin arka sokağında bıraktım, daha sonra merak edip aradığımda telefonu kapalıydı" dedi. Bu bilgiler üzerine canlı yayına bağlanan Ahmet "Dursiye abla, Salı günü gündüz vaktinde beni aradı, görüşmek istedi. Canı sıkkındı. 2-3 senedir birbirimizi tanıyoruz, aramızda abla kardeş ilişkisi var. Birinin gelip alacağını söyledi. Kim olduğunu bilmiyorum. Benden de bir miktar borç para aldı." Dedi. Müge Anlı'nın aranızdaki ilişki abla–kardeş ilişkisi olduğuna emin misiniz? sorusuna ise "Elbette, başka bir şey olamaz. Ben evli ve çocuk sahibi biriyim." diyerek kaybıyla ilgisi olmadığını açıkladı.

Yayın takip eden Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Ahmet'i gözaltına aldı ve yapılan sorguda Dursiye Sağlam'ı öldürdüğünü itiraf ettirdi. Yakın çevreleri tarafından da bilinen beraberliklerinin gerçek olduğunu söyledi. Ahmet'in itirafına göre "İlişkimizi bitirmek istedim ama Dursiye istemedi ve aramızda bir arbede çıkıtı. Bu çıkan arbede esnasında onu bıçaklayarak öldürdüm. Cesedini yakarak ortadan kaldırmak istedim fakat beceremeyince Afyonkarahisar'a 5 kilometre uzaklıktaki bir kasabanın yol kenarına attım" diyerek cinayeti nasıl işlediğini anlattı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler