Müge Anlı bitecek mi?

Müge Anlı bitecek mi?
- A +

 

Gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in yeni bölümlerine ara verildi. 6 Nisan itibariyle Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayını yerine tekrar bölümleri ekrana geliyor. Program takipçileri yeni bölüm tarihini merak ediyor. Peki, Müge Anlı yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Corona virüsü önlemleri kapsamında pek dizi ve program ekran macerasına verdi, bunlardan biri de Müge Anlı ile Tatlı Sert programı oldu. En son 3 Nisan Cuma günü ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümleri yerine 2020 sezonunun en çok konuşulan bölümleri yayınlanıyor.

MÜGE ANLI'DAN AÇIKLAMA

Müge Anlı programa ara verdiğini şu sözlerle duyurdu: “Ekranda kalmak istiyorum ve sizlerle beraber olmak istiyorum ama gün gün belirli kısıtlamalar artıkça çok istememize rağmen canlı olarak ekranda bulunamayabiliriz. Gelmek isteyeni davet edememek fırsat eşitsizliğine de neden oluyor. Ekranı boş bırakmayız, sevdiğiniz programlardan kolajlar hazırlarız. Sizlerle beraber oluruz. Ekranda değiller, aman hastalandılar mı diye bir şey aklınıza gelmesin. İnşallah sağlıkla, mutlulukla, huzurla yeniden beraber olabiliriz.”

İlgili haber için tıklayın.

Yeşilçam'ın kötü adamı hayatını kaybetti

Yorum Ekle

İlgili Haberler