Mucize doktor'da ki Ferman...Fena bozuldu...

Mucize doktor'da ki Ferman...Fena bozuldu...
- A +

 

Yasak Elma yıldızı Tuvana Türkay Mucize Doktor yıldızı Onur Tuna'yı fena bozdu
 

Ağır Romantik filminin başrolleri Onur Tuna ve Tuvana Türkay arasında galada gergin anlar yaşandı. Tuvana Türkay'ın gafı geceye damga vurdu.

FOX TV'nin iki reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor'un Ferman'ı Onur Tuna ve Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay, Ağır Romantik filminde 

Ağır Romantik filminin çekimleri için Onur Tuna, gala gecesinde ''Çekimlerde çok eğlendik'' açıklamasında bulundu. Ardından mikrofon Tuvana Türkay'a uzatılınca ise klişe konuşmayacağını söyleyip Onur Tuna'nın sözleriyle dalga geçti. 

Tuvana Türkay, 'Çok eğlendik klişelerine girmeyeceğim' sözleriyle herkesi şoke etti. Türkay, bu sözleri söylerken yüz ifadesini de değiştirince Onur Tuna'nın bakışları olay oldu. Türkay'ın açıklamaları galada soğuk rüzgarlar estirdi.

Ağır Romantik filminin galasına gergin anlar damga vurup gala gecesine gölge düşünce ise Tuvana Türkay, sosyal medya hesabından açıklama yapmak zorunda kaldı. 

Tuvana Türkay, açıklamasında şunlara yer verdi: 

''Röportaja çıkmadan, içeride bütün oyuncular bu cümlenin klişeliğiyle gülüp, eğlendik. En az çekilen 10 filmin 8 tanesinin galasında 'Biz çekerken çok eğlendik' denmesinin şakasını yaptığım için kusura bakmayın.''

Çünkü inanılmaz derecede kötü niyetli, kötü kalpli ve kötülükle beslenen insanlar olduğunuz aklımdan çıkmış. Ayrıca partnerim 'Eğlenerek çektik' diyor. Dolayısıyla; kusur, görenindir.
Peki, Tuvana Türkay kimdir?

Tuvana Türkay 3 Ekim 1990, Üsküdar, Türk oyuncu. 1990 yılında Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızı olarak İstanbul'da doğan Tuvana Türkay, önce İstanbul Güneş Koleji'ni bitirdikten sonra eğitimine Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde devam etmiştir.2009'da yayınlanmaya başlayan Ayrılık dizisinde Kevok karakterini, 2011-2012 yıllarında ise Yer Gök Aşk dizisinde Bade Palalı karakterini canlandırmıştır.

2014-2015 yılında Kara Para Aşk dizisinde Bahar Çınar karakterini canlandırmıştır .Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılıkla da ilgilenen Türkay, 2015 yılında Enbe Orkestrası'nın albümünde sözü müziği kendisine ait olan Ara Ne Olursun isimli parçayı seslendirmiş ve büyük beğeni kazanmıştır. Daha sonra Mustafa Ceceli aranjörlüğünde "tuana" şarkısını coverlamıştır. Ayrıca şarkı sözü ve beste de yapmaktadır.

9 yaşında reklam filmlerinde oynamaya başladı. Tuvana Türkay, Kent Şeker, Türk Telekom, Only Ped, Akbank, Ayyıldız GSM, Kek Reklamı, Coca Cola gibi birçok reklam filminde oynadı. “Akademi Neo”dan oyunculuk dersleri aldı. Bunun haricinde bir sene 1 sene şan ve diksiyon dersleri aldı.

 Tuvana Türkay 2012- 2013 yılları arasında milli futbolcu Sercan Yıldırım ile birlikte oldu.Tuvana Türkay , 2014 yılında “Kara Para Aşk” adlı dizide Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Erkan Can, Aytaç Arman, Nebahat Çehre ile birlikte oynadı.

27 Mart 2015 tarihinde vizyona girecek olan “Güvercin Uçuverdi” adlı sinema filminde Atalay Demirci baş rolde oynadı. İlk sinema filminde Atalay Demirci‘ye duayen oyuncular Salih Kalyon, Zerrin Sümer, Ali Erkazan, Erdal Tosun ve Ayşen Gruda ve Tuvana Türkay eşlik edecekler.

Yorum Ekle

İlgili Haberler