Modifiyeli araç sahipleri Bursa'ya yarış pisti istiyor

Bursa'da iftarda buluşan modifiyeli araç sahipleri, yarış pisti istediklerini söyledi.

Modifiyeli araç sahipleri Bursa'ya yarış pisti istiyor
- A +

 

Bursa Osmangazi İlçesi Cumhuriyet Caddesi'nde, Magic Car Air Suspension Club'ın düzenlediği iftar yemeğinde modifiyeli araç sahipleri bir araya geldi. Grubun Cumhuriyet Caddesi'ne park ettikleri arabaları orada bulunan vatandaşların yoğun bir şekilde ilgisini çekti. Grup beraberce iftar yapıp modifiyeli araçlarla ilgili sıkıntılarından bahsetti.
Kendilerinin maganda olarak nitelendirilmesinden rahatsız olduğunu belirten Magic Car Air Suspension Club Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ünsün, "Yaptığımız işin magandalıktan yada trafik canavarlığından çıkmasını istediğimiz için bu etkinlikleri devamlı düzenliyoruz. Modifiyenin sadece sevgi çerçevesi içerisinde bulunmasını istiyoruz" dedi.
İftarda katılan bir modifiyeli araç sevdalısı da, "Bugün kuşçusu kuşunu uçuruyor, balıkçısı balığına gidiyor ama araba severler bir araya toplandığımız zaman polis peşimizi bırakmıyor. Beş yüz altı yüz lira cezalar ödüyoruz. Eğer bu ruhsata işlenecekse biz buna razıyız. Bedeli neyse de öderiz. Yeter ki yollarda kaçak göçek dolaşmayalım. Bize yer yapılsın biz parasını verip kullanalım" diye konuştu.
Hobilerini caddelerde ve sokaklarda değil de yarış pistlerinde gerçekleştirmek istediklerini söyleyen Kulüp Modifiye Derneği Halkla İlişkiler Sorumlusu Serkan Avcı, "Otomotiv şehri Bursa'mızda tek eksiğimiz yarış pistimizin olmaması" dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler