Bursa

Gamze Özçelik'e yapılan terbiyesizliğe Haluk Levent'ten net cevap

Haluk Levent, yeni nikah masasına oturan Gamze Özçelik hakkında yapılan çirkin yoruma sessiz kalamadı.

Gamze Özçelik'e yapılan terbiyesizliğe Haluk Levent'ten net cevap
11-06-2024 16:11
11-06-2024 16:16

Sondakika.com'da yer alan habere göre;

Uzun yıllar önce oyunculuğu bırakarak dünya çapında iyilikler yapan Gamze Özçelik, geçtiğimiz günlerde Boşnak asıllı Avustralyalı aktör Reshad Strik ile evlendi. Nikahıyla gündeme gelen Özçelik'in geçmişte yaşadığı tatsız olayı hatırlatarak yorum yapan birini göre Haluk Levent ise tepki gösterdi.

"YAPMAMALISIN, SİLELİM"

Özçelik'in evlilik haberinin ardından bir paylaşım yapan kadın kullanıcı "Gamze Özçelik ne kadar değişmiş, maşallah nurlanmış. Nokia 6600 cep telefonum vardı açar izlerdik" dedi. Yorumu gören Özçelik'in yakın arkadaşı Haluk Levent ise kullanıcıya cevap vererek "Merve! Yapmamalısın! Eski erkek arkadaşı tarafından ilişkisi ifşa ve istismar edilen kadın için bunları yazmak kadın onuruna inandığımız değerlerin tümüne aykırıdır. Yakinen biliyorum yıllardır insanlık için emek veriyor. Haydi silelim tweeti" ifadelerini kullandı. Kadın kullanıcı Haluk Levent'in yorumunun ardından paylaşımı sildi.

Gamze Özçelik'in 2000'li yıllarda görüntüleri basına sızmıştı. Görüntülerin ardından Özçelik'in eski sevgilisi Gökhan Demirkol hakkında tecavüz suçlamasıyla dava açılmıştı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER