sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Milyonlarca çalışanı kıskandıran haber

Çinli Tiens Group 12 bin çalışanının 6 bin 400’ünü 4 gün Fransa'da tatile götürüyor

Milyonlarca çalışanı kıskandıran haber
- A +

 

Çinli Tiens Group 12 bin çalışanının 6 bin 400’ünü 4 gün sürecek Fransa tatili için hazırlıklarını tamamladı. Şirket seyahat için Fransa’da 140 otelde yer ayırdı. Seyahat yarın Nice’te başlayacak.

Konuyla ilgili olarak Le Parisien gazetesinde çıkan haberde Fransız Dışişleri Bakanlığı’nın seyahat konusunda bilgilendirildiğine yer verildi. 6.400 çalışan için yapılacak harcamaların Fransa ekonomisine 13 milyon euro katkıda bulunması bekleniyor. 1955 yılında kurulan Tiens biyoteknoloji ve turizm alanında dünyanın en büyük şirketlerinden biri olarak kabul ediliyor.

ÇİNLİ TURİST SAYISINDA ARTIŞ VAR

Yeryüzünde en çok turist çeken ülke olan Fransa’ya ise son yıllarda Çin’den gelen turist sayısında artış yaşanıyor. Yılda 85 milyon turistin ziyaret ettiği Fransa’ya bu turistler 150 milyar euro katkıda bulunuyor. 2013 yılında Çin’den Fransa’ya 1.7 milyon turist gelmişti.

Tiens Group'un patronu Li Jinyuan (57) 2011 yılında Forbes dergisi tarafından dünyanın en zengin insanları arasında gösteriliyordu. Li Jinyuan şirketini 1995 yılında kurdu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler