sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Mide balonu ameliyatı oldu, 1 ay sonra öldü

Mide balonu ameliyatı olan genç kadın, rahatsızlanınca sevgilisi doktorunu aradı. Doktoru, "İlaçlarını kullan, geçer" dedi. Ancak kadın bu olaydan sadece 4 saat sonra öldü.

Mide balonu ameliyatı oldu, 1 ay sonra öldü
- A +

 

İstanbul'da yaşayan ve yurtdışı bağlantılı ayakkabı ticareti yapan 42 yaşındaki Nirvan Sahil, yakınları ve arkadaşlarının karşı çıkmasına rağmen 1 ay önce mide balonu ameliyatı oldu. Ameliyattan sonra İzmir'in Konak İlçesi'nde bulunan erkek arkadaşını ziyarete giden Sahil, önceki akşam rahatsızlandı. Sahil'in ağrılarının artması üzerine erkek arkadaşı E.E., genç kadını ameliyat eden doktorunu arayıp durumu bildirdi. İddiaya göreİstanbul'da bulunan doktor, telefona istediği Nirva Sahil'e "İlaçlarını kullan, geçer." dedi. Bunun üzerine Sahil, yanında bulunan ilaçları kullandı ancak sadece 4 saat sonra hayatını kaybetti.

KİLOLU OLMAMASINA RAĞMEN AMELİYAT OLMUŞ

Nirva Sahil'in ölüm haberini alan arkadaşları gözyaşlarına hâkim olamadı. Arkadaşları Sahil'in kilolu olmamasına rağmen mide balonu ameliyatı olduğunu belirtti. Nirva Sahil'in kesin ölüm nedeninin yapılacak otopsi sonucu ortaya çıkacağı bildirildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü ifade edildi.

MİDE BALONU NEDİR?

Mide balonu (zayıflama balonu) şişmanlığın tedavisinde kullanılan silikon bir balon yöntemi. Mideye endoskopik olarak balon yerleştiriliyor ve bu yerleştirme sırasında balon sıvı ya da hava ile şişiriliyor. Balon 6 ay süreyle mide içerisinde kalıyor ve endoskopik yöntemle çıkarılıyor.

Yorum Ekle