MHP’li kadın aday sepetli motosikletle seçim turu attı

MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Prof. Dr. Elif Loğoğlu, seçim çalışmasını motosikletle şehir turu atarak gerçekleştirdi.

MHP’li kadın aday sepetli motosikletle seçim turu attı
- A +

 

Daha önce de “Seçilirsem şalvarımla Meclis’e gireceğim” sözüyle gündeme gelen MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Prof. Dr. Elif Loğoğlu, seçim çalışması kapsamında Kadirli ilçesinde Engelliler Konfederasyonu Kadirli Temsilcisi Erdal Dertli’yi ziyaret etti. Loğoğlu, daha sonra Erdal Dertli’nin yanı sepetli engelli motosikletine binerek, seçim çalışmasını motosikletle gerçekleştirdi. Şehrin en işlek caddesi olan Atatürk Caddesi üzerinde tur atan milletvekili adayını gören vatandaşlar ise önce şaşırdı, sonra vekil adayını selamladı. Türkiye’deki engellilerin sorunlarına dikkat çekmek için motosikletle seçim çalışması yaptığını belirten Loğoğlu, “Engelli vatandaşlarımızın sorunlarını biz biliyoruz ve sahip oldukları bu sorunları gidereceğimize dair söz veriyorum. Biliyorum ki her insan bir engelli adayı. Dolayısıyla bir gün hepimiz böyle sorunlarla karşılaşabiliriz. MHP iktidarında engelli kardeşlerimize yapacağımız yardımların artacağını şimdiden söz veriyorum” dedi.

Engelliler Konfederasyonu Kadirli Temsilcisi Erdal Dertli ise, “Vekilimizin görüş ve düşüncelerine katılmamak mümkün değil. Bende bu şehir turundan çok memnun oldum” diye konuştu. 

Kasım Yasdıoğlu isimli vatandaş, “Bende motosiklete bindim, çok mutlu oldum. Engelli kardeşimiz de mutlu oldu. Çok teşekkür ediyorum” dedi.  

Yorum Ekle