sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Meteoroloji'den son dakika uyarısı

Meteoroloji'den 13 ile kuvvetli yağış uyarısı: Kayseri, Kırşehir, Sivas, Adana, Kahramanmaraş, Osmaniye, Bingöl, Muş, Bitlis, Diyarbakır, Batman, Siirt ve Antalya'da şiddetli yağış etkili olacak.

Meteoroloji'den son dakika uyarısı
- A +

 

Yapılan son değerlendirmelere göre, İçAnadolu'nun güneyi, Doğu Karadeniz,Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı, Güneydoğu Anadolu'nun batısı, Kayseri, Kırşehir, Sivas, Adana,Kahramanmaraş, Osmaniye, Bingöl, Muş, Bitlis, Diyarbakır, Batman ve Siirtçevreleri ile Antalya'nın İbradı, Akseki ve Gündoğmuş ilçelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

MARMARA VE BATI KARADENİZ'DE SİSE DİKKAT

Yağışların Doğu Anadolu'nun batısı, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Kars,Ardahan ve Erzurum çevreleri ile Adana'nın kuzey kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Sabah saatlerinde Marmara'nın doğusu ile Batı Karadeniz'in batısında sis hadisesi görüleceği tahmin ediliyor.

KUZEYDOĞU KESİMLERDE SICAKLIK DÜŞÜYOR

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı iç ve kuzeydoğu kesimlerde azalacak. Rüzgar, genellikle kuzey yönlerden, güneydoğu kesimlerde sabah ve öğle saatlerinde güney ve batı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara, Kıyı Ege, Doğu Anadolu'nun doğusu ile yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli (30-60 km/s) olarak esecek.

Bazı illerimizde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle: Ankara: Parçalı bulutlu 22 İstanbul: Az bulutlu, sabah saatlerinde sisli 23 İzmir: Az bulutlu ve açık 28 Adana: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı (Yağışların öğle saatlerinde kuzey kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor) 28 Antalya: Parçalı iç kesimleri yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinde İbradı, Akseki ve Gündoğmuş ilçeleri sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı 28 Samsun: Parçalı yer yer çok bulutlu 17 Trabzon: Parçalı çok bulutlu, sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı 14 Erzurum: Parçalı çok bulutlu, sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı (Yağışların öğle saatlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor) 13 Diyarbakır: Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı 27

Yorum Ekle

İlgili Haberler