Mestan'dan özel açıklamalar

Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan Bursa.com Spor Koordinatörü Tarık Çapçı’ya gündemi değerlendirdi.

Mestan'dan özel açıklamalar
- A +

 

Oyuncuları için resmi bir teklif almadıklarını ifade eden Başkan Mestan, "Burak Kapacak ve Ali Akman ile ilgili Trabzonspor’un ilgilendiği haberlerini medyadan duydum. İsmail için de kulağımıza gelen şeyler oldu. Oyuncuların gitme gibi bir düşüncesi yok. "Sen ne dersen o Başkan" diyorlar. Ayrıca bize gelen Resmi bir teklif yok. Biz oyuncularımızdan memnunuz devam etmek istiyoruz. Tabii ki satılmayacak oyuncu yok. İyi bir rakam gelirse oturur düşünürüz. Takas kesinlikle olmaz. Kendi genç yıldızlarını 14-15 milyon eurolara satan kulüpler bizim kapımızı çalacaklarsa bizi ikna edebilecek rakamlarla gelmeliler." dedi.

-Transfer çalışması var mı?

"Şu an tek amacımız Süper Lig'e dönmek. Mevcut kadroya güveniyoruz. Altyapıdan 4 takviye daha yapacağız. İlaveten en fazla 4 transfer olabilir. Başarılı kadroyu bozmak, kadroyla oymamak zarar verir. Biz her durum için hazırlıklıyız camiamız merak etmesin. Önceki dönemlerden gelen bazı mali olumsuzluklar ara ara karşımıza çıksa da ilk zamanlarınıza göre kulüpte iyileşme var diyebilirim."

-Mali anlamda kulübün bir sıkıntısı var mı?

"Mali durumda ise biliyosunuz bir çok alacağı Süper Lig'e çıkış zamanımıza erteledik. Sadece hazirana banka ödemesi var. Büyük sıkıntıda değiliz şu an."

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı İsa Işıkverenler 29 Nisan 2020 21:45 Başkan herzaman haklıdır çünkü şuanda transfer i bırakın öncelik bursaspor futbolcular ne yapabilir bakın süreç uzadı biz kendi içimizdeki futbol anlayışına bakalım tek yürek olma zamanı birlik beraberlik el ele futbol ayakları en iyi şekilde çalışması lazım herzaman öne futbol gelir sırt sırta verirsek bize zirve bile kısa gelir daima çalışmak çalışmak çalışmak allah utandırmasın yorumunuz hep beraber açık destek olsun hayırlısı bismillah.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı F Kemal Alper 29 Nisan 2020 17:48 Koskoca şampiyonluk yaşamış bir kent takımı satmayalım Muhammet emin sarıkaya ne oldu bunlar geleceğimiz kent dinamikleri faaliyetle geçirin

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Erkan Hasoğlu 29 Nisan 2020 18:41 Madem çok büyük bir sıkıntı yok 6 aydır maaş alamayan insanları Ramazan günü ne diye parasız bırakıyorsun...Versene personelin maaşını.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Seçkin ede 30 Nisan 2020 19:38 Başkanımız iyi niyetli bazı kesimler ve kişiler başkana destek vermeli tamamen şahsi görüşüm dür

İlgili Haberler