Mestan “Günü geldiğinde ben de konuşacağım”

Bursaspor başkanı Mesut Mestan birlik beraberlik çağrısı yaptı.

Mestan “Günü geldiğinde ben de konuşacağım”
- A +

 

Bursaspor başkanı Mesut Mestan sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. 
Mestan şunları söyledi. 
"Sevgili Bursasporlular, #yenidenzirveye parolasıyla başladığımız zorlu serüvende artık sona yaklaşıyoruz. Yeniden layık olduğumuz yere dönmek için var gücümüzle mücadele veriyoruz. Şunu biliyorum ki kenetlendiğimiz sürece ne olursa olsun kimse bizi bu yolumuzdan döndüremeyecek.

Camiamızdan tek ricam; bu yolculukta daha da kenetlenelim. Zor süreçlerden buralara geldik. Gün gelecek elbet ben de konuşacağım ama şuan sadece hedefe kilitlendik. Kimse merak etmesin, güzel günler çok yakın"

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Zeki SAYGILI 04 Temmuz 2020 09:36 Başkanım, siz bu takımı zor günlerde sırtladınız, hiç kimse yokken taşın altına elininzi soktunuz. Bu bakımdan bize düşen görevde arkanızda dimdik durmak yakışır.Sehir olarak kenetlenip, super lige çıkacağız insallah. Dualarımız size ve Bursasporumuza olacaktır.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Bülent kocakulak 04 Temmuz 2020 14:48 Arkandayız başkan. Ben sizinde rahmetli yazıcı gibi başarılı olacağınızı düşünüyorum. Bize kavgacı değil sorun çözücü başkan lazım.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı aydın 04 Temmuz 2020 16:44 Başkan şimdi Konuşmuyorsan bir daha hiç konuşma bence

İlgili Haberler